David (41): Rok staré video, co nikdy nemělo spatřit světlo světa, znamenalo rozvod

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz rozlucka
muz rozlucka

Když David říkal Anetě své ano, video z rozlučky se svobodou, která se odehrála o pouhé tři dny dříve, bylo dávno zapomenuto. Byl to podle něho hloupý úlet, který se odehrál kvůli velkému množství alkoholu a hloupým nápadům kamarádů. Bohužel v tu dobu David netušil, že mu jednoho dne video zničí manželství.

„Ještě donedávna mě žena bezmezně milovala. Potom ale v mém počítači narazila na video, na které jsem chtěl zapomenout. A bohužel, než jsem se nadál, bydlel jsem sám, s žádostí o rozvod na krku,“ vypráví David.

Kamarádi mi na rozlučku se svobodou objednali prostitutku

„Věděl jsem, že je risk zadávat rozlučku se svobodou mým přátelům. Jsou to dobří kluci, ale poměrně blázni,“ říká David. Když dorazil na místo určení, zděsil se. Kromě obrovského množství alkoholu vystaveného všude po stolech byla totiž uprostřed místnosti velká tyč, kolem které se kroutila polonahá tanečnice.

„Alex říkal, že je to dívka, která pro mě udělá všechno. Samozřejmě ale bude jenom na mně, jak moc její služby využiji. V tu chvíli mi bylo jasné, že moje budoucí žena mi tanečnici odpustí. A rozhodně jsem neměl v plánu se s tou ženou vyspat,“ přiznává David. Jenomže postupem večera se pilo. Nakonec došlo na to, co nikdo nepředpokládal.

Bylo mi trapně. Hned druhý den jsme se dohodli, že na vše zapomeneme

Zdroj: 123RF.COM

Když se David probudil obklopen nepořádkem z prázdných lahví od alkoholu, věděl, že je zle. „Měl jsem na sociálních sítích několik zpráv od kamarádů. Ve všech bylo v podstatě jen video, na kterém si užívám s o deset let mladší ženou, která nám na začátku večera jen tančila u tyče.“ David se styděl nejen za to, co provedl své nastávající, ale také za to, že se u intimností nechal natáčet.

„Někteří si to ani nepamatovali. Ten, kdo to točil, měl také dost vypito. Dohodli jsme se, že to všechno zůstane mezi námi. O tři dny později jsem si bral svou lásku a video bylo pro mě zapomenutá věc. Jenomže bohužel, po roce společného soužití, objevila manželka v mém počítači záznam, který nikdy neměl vzniknout,“ vypráví David.

Omluvy nezabraly. Opustila mě

„Na video jsem dávno zapomněl, navíc jsem si myslel, že je všude smazáno,“ říká David. Proto ho překvapilo, když přišel domů z práce a na stole našel pouze lísteček se vzkazem. Žena mu napsala, že v jeho počítači našla video z rozlučky, proto si sbalila věci a odešla.

„Psal jsem jí, volal, snažil se všechno vysvětlit. Jenomže nic nefunguje,“ lituje David. Bohužel jedno opití před svatbou ho rok po události stálo manželství. Dnes může David jen čekat na ukončení rozvodového řízení a doufat, že pokud bude nějaké příště, neudělá stejnou chybu.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články