David (39): Našel jsem doma ženu s milencem. Zareagoval jsem tak, jak to ani jeden z nich nečekal

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz smutek
Zdroj: Shutterstock

Přijít domů nečekaně brzy a přistihnout partnera s milencem inflagranti, to rozhodně není nic, po čem by někdo z nás toužil. Davidovi se to ale bohužel stalo. Kvůli výpadku elektřiny je z práce propustili dříve a on svoji manželku načapal přímo při činu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Většina z nás by v takové situaci reagovala podrážděně, následoval by výbuch vzteku, hádky a křik. Davidova reakce na onu situaci ale zaskočila nejen jeho ženu, ale také přistiženého milence. Něco takového totiž ani jeden z nich nečekal.

V práci nešel proud a my neměli co dělat

Toho dne ve firmě, ve které David pracoval, nečekaně shořelo trafo. David měl zrovna odpolední a domů se měl vrátit až po desáté hodině večer. Vlivem výpadku elektřiny je ale propustili již v polovině směny.

„Stál jsem zrovna u mašiny, když kolem mě všechno zhaslo,“ popisuje David. „Údržbáři se snažili najít příčinu, proč v celé fabrice nejde proud. Pak odhalili shořelé trafo a museli situaci nějakým způsobem vyřešit,“ pokračuje.

Jelikož to vypadalo, že proud nepůjde ještě několik hodin, rozhodl se vedoucí, že odpolední směnu pustí domů. David místo desáté večer přišel domů už kolem šesté.

Hned mi bylo jasné, že tady něco nehraje

„Po příchodu domů jsem si nemohl nevšimnout cizího páru bot v naší předsíni,“ dozvídáme se od Davida. Moje rozhodně nebyly a okamžitě mi došlo, že tady něco nehraje,“ svěřuje se. „Následně jsem zaslechl ony typické zvuky z naší ložnice.“

Jen za několik málo vteřin David stanul tváří v tvář realitě. Když totiž otevřel dveře vedoucí do ložnice, spatřil v posteli svou ženu s milencem. Přistihl je doslova v tom nejlepším.

Stál jsem tam mezi dveřmi, koukal jsem na ně a oni se koukali na mě, popisuje David. Manželka byla v tu ránu bledá jako stěna a z tváře jejího milence jsem usoudil, že se bojí nakládačky, pokračuje. Já ale zareagoval tak, jak to ani jeden z nich rozhodně nečekal.

Moje reakce ji vykolejila

Místo toho, aby David milence své ženy popadl za límec a vyřídil si to s ním po svém, udělal něco, čím zaskočil svou ženu i daného muže. Ložnici opustil bez jediného slova.

„Slyšel jsem, jak o něčem mluví, pak manželka svého milence vyprovodila ze dveří,“ pokračuje David. „Já mezitím čekal v kuchyni, kde jsem uvařil kafe. Manželka přišla do kuchyně, byla bílá a oči měla sklopené k zemi,“ píše.

David svoji ženu v klidu vyzval, aby si k němu přisedla. Svěřil se, že na ní bylo vidět, že se bojí toho, co bude následovat. Ale David neměl v plánu hádky. Ve skutečnosti mu totiž provalená nevěra jeho ženy nahrála do karet.

„Už delší dobu nám to neklapalo, věděli jsme to oba,“ píše. „Tohle byl jasný signál, že s tím musíme něco udělat. Místo toho, abych se vztekal, že mi žena nasadila parohy, jsem jí navrhl rozvod. Souhlasila a pak začala brečet, omlouvat se a tvrdit, že to takhle nechtěla,“ popisuje David.

Nyní mají před rozvodem. Postupně informují okolí, že jdou od sebe, připravují na to rodiny i děti. Podle Davida je to nejlepší řešení.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články