Daniela (49): Partner mě nedokázal uspokojit. Vyřešili jsme to jednoduchým trikem, který dostane na vrchol blaha i vás

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena postel
Zdroj: Shutterstock

S manželem žije Dana už patnáct let. Vždycky jim všechno klapalo. Samozřejmě, že se jako každý pár někdy pohádali, nikdy ale neměli žádný vážnější problém, který by ohrozil jejich vztah. Tedy až do dne, kdy zjistili, že společné milování už není to, co bývalo dříve.

„Je samozřejmé, že s přibývajícími lety ubývá chuť na některé aktivity, ale po padesátce ještě člověk není natolik starý, aby si občas nechtěl užít,“ říká Daniela. „Jenže problém je, když se nechce jeho tělu. Naštěstí jsme objevili Amarex.“

Ačkoli milování pár oproti dřívějším letům omezil, začalo se stávat, že ne vždy všechno šlo tak, jak by mělo. A nejhorší bylo podle čtenářky to, že si její manžel začal myslet, že ho kvůli tomu opustí.

Snažil se, ale bylo to jen horší. Měl pocit, že pro mě není dost dobrý

„Čím častěji se stávalo, že při pokusu o milování došlo k neúspěchu, tím víc se můj muž snažil na mě tlačit. A já věděla, že to není to, co problém vyřeší,“ přiznává Daniela.

„Chtěl si za každou cenu napravit reputaci. A když jsem ho třeba odmítla, začal se mě ptát, jestli mi jeho problémy vadí hodně a jestli je pro mě pořád dost dobrý.

Nejprve jsem ho litovala a snažila se mu dát najevo, že ho stále miluji a že spolu všechno zvládneme. Podporovala jsem ho, jak to jen šlo.“

Jenže když se manželovy dotazy neustále opakovaly, začala toho mít čtenářka plné zuby a docházelo i k hádkám. „Nakonec nám oběma došlo, že jen snaha nikam nevede a je potřeba to řešit,“ dodává.

Pár začal pátrat po možnostech řešení a na internetu narazil na produkt Amarex. „Muž se sice styděl, že by měl začít brát pilulky na podporu erekce, ale já jsem se mu pokusila objasnit, že to v jeho věku není žádná ostuda.“

Daniela dodává, že kromě toho, že měly pilulky Amarex velmi skvělé uživatelské hodnocení, dočetla se také, že jsou stoprocentně přírodní, takže kromě svého účelu neudělají s tělem nic, co by neměly.

Zachránilo nás to. Naše manželství je zase šťastné po všech stránkách

Když začal Danielin muž používat Amarex, všechno se změnilo. Nešlo ale jen o to, že se páru v posteli zase začalo dařit, a dokonce bylo podle Daniely milování lepší než kdy dřív, ale také o něco jiného.

„Můj muž získal zpět své sebevědomí. A to je někdy svůdnější, než jakýkoli výkon by mohl podat. Projevilo se to i mimo ložnici,“ dodává.

Když se přátelé rodiny začali zajímat, proč je najednou její muž tak sebevědomý, plný humoru a má zase energii jako mladík, rozhodla se pomlčet.

„Není potřeba s každým řešit, co se děje za dveřmi naší ložnice. Je ale pravda, že se manžel svěřil jednomu z kamarádů, který měl podobný problém. Ten si Amarex objednal ještě ten den,“ dodává se smíchem.

Autor: redakce


Související články