Daniela (47): První rande bylo skvělé, druhé jsem si užila. Na třetí ale dorazil někdo úplně jiný a já byla v šoku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena rande
Zdroj: Shutterstock

Daniela si dlouho nemohla najít partnera. Každý vztah se jí hned rozpadl, jak se svěřila, bylo to především tím, že pokaždé randila s někým, koho delší dobu znala. A tak se rozhodla, že bude hledat někoho úplně nového, někoho, koho nikdy předtím ani neviděla.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Vytvořila si účet na seznamce a nějaký čas si jen nezávazně psala s muži svého věku. Většina z nich byla rozvedená, měli už děti, šlo o vztahy, kterým se bála věnovat čas i energii. Nakonec ale poznala Pavla.

„Byl jiný než ostatní. I v našem věku ještě dokázal ženě polichotit, jako kdybychom byli oba puberťáci,“ vzpomíná Daniela. „Vypadal dobře, neměl děti, hledal vážný vztah. A tak jsem se rozhodla tomu dát šanci.“

První i druhé rande proběhlo velmi dobře

Poprvé se Daniela s Pavlem sešla v malém baru kousek za městem. Ukázalo se už po několika minutách, že si spolu skvěle rozumí i mimo internetové prostředí. On hodně mluvil o svém životě, zároveň dal ale spoustu příležitostí ke slovu i jí.

„Cítila jsem, že by to konečně mohlo vyjít. Byl tak milý, vtipný, navíc hezky vypadal. A tak jsem mu na konci rande řekla, aby se ozval, až bude mít zase čas. A nemusela jsem čekat dlouho,“ píše čtenářka.

I druhé rande v luxusní restauraci proběhlo skvěle. Pavel ji pozval na vynikající drahou večeři a opět ji bavil zážitky ze života. Nakonec jí dal pusu na tvář a potvrdil, že se s ní rád opět uvidí.

Na třetí rande dorazil s kamarádem

Když Daniela přišla potřetí na smluvené místo, čekalo ji překvapení. Kromě Pavla čekal u stolu ještě jeden muž. O pár let starší, na první pohled žádný velký sympaťák. Když se zeptala, co to má znamenat, čekalo ji zvláštní a šokující překvapení.

„Pavel mi řekl, že mi chce představit kamaráda Pavla. A já jsem se divila, že se dva přátelé jmenují stejně. Pak mi ale prozradil, že on se ve skutečnosti jmenuje Dominik a že prý bude lepší, když nás na místě nechá, abychom si to vysvětlili,“ píše Daniela.

Když Dominik odešel, nastalo trapné ticho, které po chvíli Pavel prolomil. Prozradil Daniele, že si s ní psal na internetu on, že ale použil fotky svého pohlednějšího kamaráda. Když se s ním pak chtěla čtenářka sejít, zazmatkoval.

„Přiznal se prý Dominikovi, co provedl, a poprosil ho, zda by nemohl na první schůzky přijít on, aby mě na všechno mohl připravit. Všechno, co mi Dominik vyprávěl o svém životě, bylo ve skutečnosti o skutečném Pavlovi. To ale nic nemění na tom, že muž, který seděl přede mnou, byl někdo úplně jiný.“

Nejvíc mě na tom mrzí jedna věc

Daniela se zvedla a z restaurace rozčileně odešla. Nenechala si od Pavla nic vysvětlit a řekla mu jen to, že s ním nechce mít nic společného. Pak se několik dní pokoušela dovolat Dominikovi.

Když se jí to konečně podařilo, ptala se ho, zda by se s ní nesešel, aby jí to všechno vysvětlil sám. „Myslela jsem si, že bychom si třeba mohli rozumět, že bych mu byla schopná odpustit a navázat vztah s ním,“ píše čtenářka.

„Ale Dominik mě uzemnil informací o tom, že se mu nelíbím, že se přetvařoval vlastně jenom kvůli kamarádovi, navíc že je šťastně ženatý. Doteď nevím, na koho z těch dvou podvodníků jsem naštvaná víc,“ dodává závěrem.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články