Daniel (45): O jejím povolání jsem nepochyboval, než mě kamarád vyvedl z omylu. Málem jsem s ní vyrazil dveře

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz deprese 6
Zdroj: Shutterstock

Když se jeho žena rozhodla udělat si masérský kurz a začít podnikat na vlastní triko, ochotně ji ve všem podporoval. Dokonce byl připraven živit rodinu jen ze svého platu, kdyby se manželce hned nedařilo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Daniel stál za svojí ženou a plně ji podporoval. Přála si splnit svůj sen, otevřít si masérský salon a konečně být sama sobě pánem. S jeho pomocí se to Simoně opravdu podařilo.

Od začátku měla moji podporu

Manželka se mi bála říci, co by si přála. Měla totiž strach, že se ode mě nedočká pochopení. Odejít z práce a založit si živnost je náročný krok.

Já ji ale od první chvíle podporoval. Ještě když chodila do práce, udělala si masérský kurz, který úspěšně dokončila.

Poté s mojí pomocí našla menší prostor k pronájmu, kde nebyl předražený nájem. Pomohl jsem jí ve volném čase místnost přizpůsobit.

Byl jsem připraven na všechno

Ne vždy se nám podaří to, co si moc přejeme. Proto jsem počítal s každou variantou, která mohla nastat.

Byl jsem dokonce připravený rodinu živit jen ze svého platu, kdyby se stalo, že by manželka měla těžší rozjezd.

Mile mě potěšilo, když se začala chlubit prvními klienty. Pomáhal jsem jí dát o jejím masérském salonu vědět a doporučoval jsem ji, kudy jsem chodil.

Nepochyboval jsem o její práci

Trvalo to asi rok a půl, možná dokonce dva, než se ženě začalo dařit. Stávalo se dokonce, že měla tolik žádostí, že je musela odmítat. Nestíhala.

Domů se ale nevracela unavená, ba naopak. Zářila štěstím a bylo na ní vidět, jak moc ji práce masérky baví. Měl jsem z ní radost.

Moje žena začala trávit u sebe v práci hodně času. Tvrdila, že má hodně klientů a snaží se jim vyhovět. A já o její práci ani jednou nezapochyboval.

Kamarád mi řekl ohavnou věc

Moje žena byla spokojená, finančně se jí dařilo, a proto jsem byl spokojený i já. Až do okamžiku, kdy mi můj dobrý kamarád řekl něco ohavného.

Moje žena prý nedělá jen obyčejné zdravotní masáže. Přišel na to náhodou, když za zády své ženy hledal erotickou masáž a na internetu se mu ukázaly její stránky.

Až když přišel přímo k ní, pochopil, o koho se jedná. Moje žena s ním nemluvila, kamarád ji zahlédl ve chvíli, kdy vyprovázela jiného klienta. Byl jsem v šoku!

Podporoval jsem ji v tom, aby mě podváděla?!

Neměl jsem důvod kamarádovi nevěřit, ale raději jsem se o tom chtěl přesvědčit na vlastní oči. Skrze objednávkový formulář jsem se objednal na erotickou masáž.

Moje žena byla v šoku, když mě viděla stát za dveřmi v termínu, kdy měla mít klienta na erotickou masáž. Nezmohla se na slovo. Měl jsem chuť s ní vyrazit dveře.

Doma se mi to snažila vysvětlit, prý si takhle přijde na lepší peníze a nic v tom nehledá. Opravdu jsem jí celou dobu pomáhal a podporoval ji v tom, aby mě podváděla?

Dal jsem ženě na výběr: buď si salon ponechá a půjdeme od sebe, nebo se ho vzdá a já na to budu ochoten zapomenout. Určitě to pro ni nebylo lehké, ale nakonec se masáží vzdala.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články