Daniel (39): O její minulosti jsem nic nevěděl, učarovala mi natolik, že jsem se neptal

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 35 1
Zdroj: 123RF.COM

Věříte na lásku na první pohled? Často se s ní setkáváme ve filmech a romantických komediích. V mnoha lidech potom takové snímky vyvolávají dojem, že něco jako láska na první pohled skutečně existuje a že je doopravdy možné zamilovat se do někoho na první dobrou. Pan Daniel, který nám svůj příběh zaslal e-mailem, patřil k lidem, pro které něco takového neexistovalo. I on ale nakonec změnil názor.

Učarovala mi na první pohled

„Moniku jsem poprvé zahlédl v obchodě. Dennodenně tam potkáte desítky lidí a nevěnujete jim pozornost. Jenže ona něčím vyčnívala, takže jste si jí zkrátka museli všimnout,“ vysvětluje pan Daniel. „Ačkoli to obvykle nedělám a takové chování nemám v povaze, musel jsem ji oslovit. Mile mě překvapilo, že byla ochotná se mnou mluvit, ačkoli mě vůbec neznala a v tu chvíli mě viděla úplně poprvé v životě.“

Zdroj: 123RF.COM

Možná se to přeci nestává jen ve filmech a pan Daniel je toho důkazem. S Monikou totiž o pár týdnů později začali tvořit pár. Jak pan Daniel sám přiznává, nikdy by nevěřil tomu, že si přítelkyni najde úplnou náhodou v supermarketu.

Byl jsem z ní úplně paf

Pan Daniel se do Moniky zamiloval takřka okamžitě. Z jeho slov vyplývá, že ho okouzlila nejen svou krásou, ale i přátelskou a milou povahou. V e-mailu píše také o tom, že nevěřil, že někdy potká ženu, která bude krásná a chytrá zároveň.

Zdroj: 123RF.COM

„Byl jsem z Moniky úplně paf. Učarovala mi natolik, že jsem hltal každé její slovo a byl pro ni ochotný udělat cokoliv. Zatímco pro jiné páry by bylo samozřejmostí, že by o sobě partneři chtěli vědět úplně všechno a zacházeli by i do minulosti, já s Monikou nic takového nepotřeboval a na její život jsem se neptal,“ přiznává Daniel.

Já vás přece znám!

„Byli jsme s Monikou zrovna na večeři na oslavu našeho prvního výročí. Chtěl jsem, aby to bylo výjimečné, proto jsem ji pozval asi do té nejdražší restaurace v našem městě. Od takového podniku očekáváte jistou kvalitu,“ vysvětluje ve svém e-mailu pan Daniel. Dále popisuje, že s přítelkyní dorazili do daného podniku a usadili se k zamluvenému stolu. V tu chvíli ještě nic nenasvědčovalo tomu, že pan Daniel během večera o své přítelkyni zjistí něco, co by do ní nikdy neřekl.

„Ujal se nás mladý číšník, který mohl na Monice oči nechat. Nedivil jsem se mu, byla nádherná. Když k nám ke stolu během večera přišel asi potřetí, najednou z něho vypadlo, že Moniku zná. Zatímco já na něho vytřeštěně zíral, Monika se usmívala od ucha k uchu. Krve by se ve mně nedořezal ve chvíli, kdy číšník otevřeně přiznal, že Moniku zná z několika lechtivých videí na internetu.“

Možná jsem se přeci jen měl na její minulost zeptat

„Byl jsem šokovaný, že by Monika byla schopná natočit něco takového. Ještě šokovanější jsem byl ale kvůli skutečnosti, že mladému číšníkovi moje přítelkyně jeho slova potvrdila. Následně jsem se od Moniky dozvěděl, že před několika lety skutečně v několika takových filmech figurovala,“ přiznává v e-mailu pan Daniel.

„Nedokázal jsem unést vědomí, že se moje přítelkyně něčemu takovému skutečně věnovala. Ačkoli jsem do ní byl zamilovaný až po uši, tohle jsem zkrátka překousnout nedokázal. S Monikou jsem se toho večera rozešel,“ píše pan Daniel a tím jeho e-mail i velká láska končí.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články