Daniel (38): Za polibek i objetí jsem musel platit, v našem manželství nic nebylo zadarmo

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
muz 66
muz 66

Radku jsem poznal v baru. Pracovala jako tanečnice, ale rozhodně bych neřekl striptérka. Byl to slušný podnik pro muže, kteří sem chodili za odreagováním. Mně tam jednoho večera přivedl kamarád – byl zrovna po rozchodu a chtěl přijít na jiné myšlenky. Když jsem Radku poprvé uviděl, jak se její tělo vlnilo v rytmu hudby, okamžitě jsem se do ní zamiloval.

Chodil jsem tam každý večer

Do onoho baru jsem kvůli ní chodil každý večer. Chtěl jsem, aby si mě všimla, sám jsem totiž neměl dostatek odvahy, abych ji oslovil. Proto jsem každý večer platil vstupné a poté utrácel peníze na baru, abych ji mohl sledovat. Trvalo to tři měsíce, než ji napadlo, že by ten první krok mohla udělat ona.

Po třech měsících jsem se dočkal a měl slíbené rande s tou nádhernou tanečnicí. Byl jsem odhodlaný získat si její srdce. I když jsem ji neznal, už v tu chvíli jsem ji miloval.

Zdroj: 123RF.COM

Po pěti letech si mě vzala

Radka i nadále pracovala jako tanečnice a já se s tím musel smířit. Ačkoli jsme spolu chodili a oficiálně jsme tak tvořili pár, nechtěla se své práce vzdát. Důvod byl jednoduchý, slušně jí tam platili a Radka byla hodně na peníze. Ráda si totiž kupovala drahé oblečení nebo boty, ráda chodila upravená. To všechno prostě něco stálo.

Když jsem ji po pěti letech požádal o ruku a ona souhlasila, poprosil jsem ji, aby s tou prací skončila. Nejdříve se bránila, ale potom přišla s řešením: budu jí platit já.

Zdroj: 123RF.COM

Za každý polibek či objetí jsem musel platit

Na jednu stranu jsem byl rád, že Radka té práce nechala. Představa, že ji tam po večerech očumují cizí chlapi, mi byla více než nepříjemná. Na druhou stranu jsem se ale dočkal toho, že jsem své ženě musel platit za každý polibek, objetí nebo společně strávenou noc. Pro Radku jakožto pro moji ženu by to měla být samozřejmost. Jenže nebyla. Nabyla dojmu, že když se kvůli mně vzdala své práce, zaplatím za to.

Když jsem chtěl se svojí ženou strávit noc, musel jsem jí zaplatit. Přišlo mi to zvláštní, ale Radka byla nadšená. Pokud jsem nezaplatil, žádných intimností jsem se nedočkal.

Už spolu nežijeme

Zdroj: 123RF.COM

Radka začala být, pokud jde o peníze, stále náročnější. Peníze jí totiž natolik stouply do hlavy, že si začala říkat o stále větší a větší částky. Proč bych ale měl platit za něco, čeho by se mi v manželství mělo dostávat tak nějak automaticky? Proč bych se měl ke své ženě chovat jako k lehké společnici, která si nechává platit za intimnosti? Když po mně po jednom milování chtěla 10 000 Kč, byla to poslední kapička do pohárku, který v ten okamžik přetekl.

Podal jsem žádost o rozvod. Radka se ke mně nechovala jako ke svému manželovi, ale jako ke klientovi, který jí platí za to, že se mu věnuje. A takovou ženu jsem po svém boku již nadále nechtěl.

Daniel, Ostrava
Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články