Čtenář Marcel: Přátelé z hospody mi ukázali nahrávku s mou dcerou. Nepochopím, kam až se snížila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 50
muz 50

Do nepříjemné situace dostali Marcela jeho kamarádi, se kterými se pravidelně každý pátek scházel v oblíbené hospodě. Ukázali mu totiž video, jehož hlavní hrdinkou byla jeho vlastní dcera.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Když jsem to video viděl, začal jsem se za dceru stydět. K tomuhle jsme ji s manželkou rozhodně nevychovávali. Strašně mě zklamala.

Místo pohodového večera z ostudy kabát

Každý pátek si chodím v podvečer posedět s několika přáteli do místní hospůdky, kde to máme všichni rádi – pivo je tam výborné, obsluha milá, a navíc zde neustále v televizi běží nějaký sport, na který nás doma manželky nenechají se dívat.

Toho večera jsem se opět těšil, že si dám pár točených piv, pobavím se s kamarády a podívám se na fotbalové utkání, kterého jsem se celý týden nemohl dočkat – hrál můj oblíbený mančaft.

Místo pohodového večera jsem se ale stal terčem posměchu. Nikoli kvůli sobě, ale kvůli své dceři – a to bylo možná ještě horší!

Mohl jsem se propadnout hanbou, když jsem tu nahrávku viděl

Jeden z mých kamarádů se hned po příchodu vytasil s mobilním telefonem a se slovy, že má pro mě super překvápko, na něm pustil video.

Byl jsem v šoku, když jsem zjistil, že na tom videu figuruje moje devatenáctiletá dcera Žofie. Hanbou jsem se málem propadl.

Kamarádi z toho měli legraci a samozřejmě měli i na mě nějaké hloupé řeči. Mně do smíchu nebylo ani trochu. Nechápal jsem, k čemu se moje dcera nechala přemluvit a kam až se snížila.

Doma nám říkala něco úplně jiného. Lhala nám do očí!

Na videu v telefonu moji dceru na ulici oslovil nějaký muž s kamerou – do obličeje mu vidět nebylo, kdežto mojí dceři rozhodně ano.

Nabídl jí peníze za to, že si nechá před zraky kolemjdoucích oholit hlavu. Na okamžik jsem doufal, že ho odpálkuje, tak, jak to ona ve svém věku umí. Záhy jsem se ale musel smířit s tím, že to za peníze skutečně udělala.

Uprostřed ulice, kde chodili lidé, jí ten muž oholil vlasy. A ona tam stála a koukala, čekala na peníze, které sice dostala, ale byla celou dobu terčem posměchu. Strašně jsem se za ni styděl.

Když před několika dny přijela domů s hlavou oholenou, tvrdila mně a mojí ženě, že je to v módě a ona chce udržet krok. Lhala nám do očí!

Pořád to mám na talíři

Nahrávka s mojí dcerou vesele koluje po internetu a stále se najde někdo, kdo mě na to upozorní, respektive si ze mě udělá legraci.

Doma o tom nemluvíme. Žena se na to tváří stejně jako já. Vzhledem k tomu, že video viděli i naši známí, cítí se kvůli naší dceři poníženě.

A ta nevybouřená puberťačka? Ta nám řekla, že je to její věc, a dál se o tom s námi nebavila. Nezbývá než doufat, že se na video co nejdříve zapomene.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články