Bořek (41): Pozoruji ženy z protějšího paneláku dalekohledem. Je to pro mě vzrušující pocit

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 22
muz 22

Se ženou jsem bydlel na vesnici. Pražský byt, který mi patří, jsme pronajímali a žili šťastný venkovský život. Jenomže po rozvodu mi nezbylo nic, než právě panelákové bydlení. Těžko jsem si po pěti letech manželství zvykal na samotu a nudný život ve městě. Dokud jsem nenašel zálibu, o které nikdo neví.

Večery trávím v práci. Jsem skladník a zároveň hlídač v jednom menším obchůdku a pracuji obvykle přes noc. A jelikož nemám psa, zahradu ani kamarády, na které jsem byl na vesnici zvyklý, celé dny se povaluji doma. Čas si proto krátím tím, že špehuji sousedy. Konkrétně ženy v protějším paneláku.

Mám přehled o všem, co se v protějším domě děje

Zdroj: 123RF.COM

Vím o každém jídle, které mají rodiny k obědu. O každé rozbité váze shozené zdivočelou kočkou, ale hlavně vím, co která žena nosí večer do postele na sobě, kolikrát denně se sprchuje, nebo jak dlouho jí trvá obléknout se do práce. Samozřejmě si spousta žen při převlékání zatahuje závěsy, možná by vás ale překvapilo, kolik lidí ani nenapadne, že se na ně někdo dívá.

Nedělám to pro sexuální potěšení. Vzrušuje mě spíš to, že vím o všech všechno. Bavím se nad tím, když si sousedka z třetího patra pokaždé zkouší osm triček, než najde takové, které jí sedí ke kalhotám. Dělá mi dobře sledovat slečnu z osmičky, jak si zkouší nové spodní prádlo. Nevyvolává to ve mně sexuální emoce, ale spíše pocit nadvlády. Jako bych mohl o každém z nich mít vyděračský deníček, kdyby bylo třeba.

Zdroj: 123RF.COM

Někdy se za sebe stydím. Myslím, že je to závislost

I když mě můj koníček baví, někdy mám pocit, že bych s tím měl přestat. Neustále se mi honí hlavou obava, že mě někdo uvidí a pošle na mě svého manžela. Nebo že u mě zaklepe na dveře policie a já budu obviněný bůh ví z čeho. Jenomže moje touha po dobrodružství je silnější než strach.

Pozoruji ženy z paneláku již několik měsíců. Nikdy jsem o tom nikomu neřekl. Dalekohled schovávám pod postelí, případné návštěvníky, kterých není mnoho, ani nenapadne, že bych byl nějaký stalker. Lidé si myslí, že nemám žádný sociální život. Přitom mám ale víc přátel, než kdokoli, kdo mě soudí. To, že je přátelství jednostranné, pro mě nic neznamená.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články