Bedřich (44): Říkala mi, že chodí na přesčasy, místo toho mě podváděla s milencem

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 32
muz 32

„Když mi moje žena tvrdila, že toho mají v práci hodně, a proto musí chodit na směny navíc, neměl jsem sebemenší důvod jí nevěřit,“ tak začíná e-mail pana Bedřicha. O svojí manželce se nebál prohlásit, že ji zná jako své boty. A bodejť by také ne, vždyť byli manželé dlouhých 20 let. Proto pan Bedřich ani v tom nejhorším snu nepředpokládal, že by za údajnými přesčasy jeho manželky mohlo být ve skutečnosti něco úplně jiného.

Pracovala tam už roky

Manželka pana Bedřicha už několik let pracovala v místní pekárně. Za ty roky byl zvyklý, že tu a tam vzala směnu za někoho jiného nebo třeba odešla do práce již brzo ráno, jak bylo v pekárně zvykem, a během dne si směnu prodloužila až do večera. Když mu proto jeho žena začala tvrdit, že mají v práci náročnější období, a z toho důvodu tam musí trávit více času, než je obvyklé, zkrátka jí věřil.

„Vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak,“ přiznává pan Bedřich. „Jednoduše jsem se spokojil s vědomím, že moje žena vypomáhá v práci, a neřešil, jestli to je, či není pravda. Byl jsem přesvědčený, že mezi sebou máme dobrý vztah a můžeme si věřit.“

Nevšiml jsem si, že se chová jinak

„Zpočátku jsem si vůbec nevšiml, že se moje žena začala chovat jinak. Když jsem kupříkladu projevil zájem o intimní sblížení, vymluvila se na únavu způsobenou prací. Respektoval jsem její vyčerpání a spokojil se s tím, že s naším intimním životem počkám, až se to v práci zase uklidní,“ vypráví pan Bedřich.

Situace se ale nelepšila. Manželka pana Bedřicha byla mnohem více v práci než doma. A když už doma byla, ploužila se po bytě a kolikrát svého manžela ani pořádně nevnímala. Pan Bedřich to i nadále přisuzoval vyčerpání z práce.

Kamarádi mi tvrdili, že moji ženu viděli s jiným mužem

Zdroj: 123RF.COM

Situace se měla změnit ve chvíli, kdy si pan Bedřich společně se svými kamarády jednoho večera vyrazil na pivo. Ti mu totiž prozradili, že viděli jeho ženu po boku jiného muže. Podle popisu to mělo být zrovna tehdy, když jeho žena byla údajně v práci, proto slovům svých kamarádů pan Bedřich zpočátku nevěřil.

„Byl jsem přesvědčený, že je to nějaký omyl,“ vysvětluje pan Bedřich. „Samozřejmě mi ale kamarádi nasadili brouka do hlavy, proto jsem si začal pohrávat s myšlenkou, že by mi moje žena skutečně mohla nasazovat parohy,“ pokračuje ve vypravování.

Odhalil jsem smutnou pravdu

„Podezření mých kamarádů mi nedalo spát. Proto jsem se nakonec uchýlil k tomu, o čem jsem si myslel, že bych nikdy v životě nemohl udělat – podíval jsem se své ženě do mobilního telefonu,“ přiznává se pan Bedřich. „Ve skrytu duše jsem doufal, že se kamarádi spletli, nebo že si ze mě pouze dělali legraci. Když jsem se ale prostřednictvím SMS zpráv dozvěděl, že má moje manželka už několik měsíců tajný poměr, život se mi obrátil vzhůru nohama,“ popisuje, jak moc ho manželčina nevěra ranila.

Manželka pana Bedřicha utajený poměr přiznala. Pan Bedřich se cítil zraněný a ublížený, čemuž se v jeho případě nelze divit, přesto se ale rozhodl dát své ženě ještě jednu šanci. Svůj příběh ale ukončuje slovy, že jeho důvěra k ní už zůstane trvale narušená.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články