Bedřich (39): Podvedl jsem přítelkyni, když byla těhotná. Ona mi to vrátila tím nejhorším způsobem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vazny 4
muz vazny 4

Bedřichovi se před nedávnem zhroutil svět. Provedl totiž něco, co se nedělá, a nyní za to pyká. Když jeho přítelkyně čekala miminko, byl jí nevěrný. Jana se o jeho románku s kolegyní z práce dozvěděla a rozhodla se svému nevěrnému příteli pomstít.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

A pomsta to byla opravdu hořká. Na ponížení, kterého se Bedřich dočkal, určitě jen tak nezapomene. Jana mu totiž nevěru vrátila i s úroky. A to tím nejhorším způsobem.

Podlehl jsem pokušení

Upřímně ani nevím, co mě k nevěře dohnalo. S přítelkyní jsme vedli milostný život i během těhotenství. Přesto jsem podlehl pokušení.

Nechal jsem se svést kolegyní z práce. Pohledná brunetka na mě vytasila všechny své ženské zbraně a já nedokázal odolat.

Měl jsem s ní poměr asi dva měsíce, poté to prasklo. Přítelkyně byla krátce po porodu a velmi těžce to nesla. Dokonce vyhrožovala, že ode mě i s dítětem odejde!

Snažil jsem se získat ztracenou důvěru

Až v okamžiku, kdy přítelkyně začala hrozit tím, že přijdu o dceru, mi to v hlavě všechno sepnulo. Došlo mi, jak velkou chybu jsem udělal.

Dělal jsem všechno pro to, abych si získal ztracenou důvěru své přítelkyně. Na chvíli se dokonce zdálo, že by mi možná mohla i odpustit.

Jenže pak udělala něco, co jsem nečekal. Asi jsem si to zasloužil, ale Jana zašla ještě o krok dál a za moji nevěru se mi pomstila pro mě tím nejhorším způsobem.

Zradili mě oba dva. Jsem na dně!

Nevím, zda mi Jana chtěla ublížit, nebo jen oplatit stejnou mincí, každopádně se jí povedlo srazit mě na kolena. Zjištění, že mi byla nevěrná, mě totiž velmi zasáhlo.

Ano, uvědomoval jsem si, že jsem to byl já, kdo měl jako první máslo na hlavě. Jenže pak přišla další rána, možná ještě horší než samotná nevěra.

Jana mě podvedla s člověkem, který mi hned po ní byl ze všech nejbližší. Vyspala se s mým bratrem. Zradili mě oba dva. Cítím se na dně.

Jsme si kvit, ale náš vztah se hodně pokazil

Kdekdo by řekl, že nyní jsme si s přítelkyní tak nějak kvit a můžeme to hodit za hlavu. Udělat tlustou čáru a začít od začátku.

Jenže to nejde. Ublížili jsme si navzájem tak moc, že to poškodilo náš vztah. Už to není takové, jaké to bývalo, a vinu na tom mají oboustranné nevěry.

Zatím se snažíme spolu vycházet kvůli dceři, ale oba dva cítíme, že to není ono. Navíc mám nepříjemné tušení, že se Jana za mými zády stýká s mým bratrem. Že by to mezi nimi nakonec nebylo jen o jednom úletu?

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články