Alex (41): Myslel jsem, že mě šálí zrak. Tohle byste ženě také za rámeček nedali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz posilovna
Zdroj: Shutterstock

Když si Alex bral Evu, byli oba poměrně staří. Třicítku na krku řešila ale spíš Eva, a proto chtěla co nejdříve otěhotnět. To se podařilo a narodil se jim syn. Hned po dvou letech přišel na svět další syn.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Žena se vlivem dlouhého pobytu doma změnila

Nejen psychicky, ale i fyzicky. „Z úspěšné agronomky se stala máma na plný úvazek, kterou zajímá jen to, kolikrát malý papal a kakal,“ konstatuje Alex.

Její dříve pěstěné tělo se vlivem dvou porodů krátce po sobě začalo deformovat a získávalo rozbředlou podobu. „Eva si toho byla dobře vědoma,“ dodává Alex. „A jelikož je bojovnice, chtěla s tím něco dělat.“

Když mladší syn trochu povyrostl, začala Eva na dvě odpoledne v týdnu mizet na angličtinu. „Musel jsem přijet vždy dříve z práce a hlídat,“ vzpomíná Alex.

„Vlastně mi to nevadilo. Měl jsem alespoň důvod pro šéfa, proč nemohu zůstat v práci déle, a strávil nějaký čas se svými dětmi,“ přiznává.

Začala hubnout

„Všiml jsem si, že se s jejím tělem něco děje, ale nechtěl jsem ji vyplašit, tak jsem zatím raději mlčel,“ vypráví Alex. Eva dále chodila na angličtinu, i když ji zatím k ničemu nepotřebovala.

„V hlídání za mě občas zaskakovala tchyně, ale z práce jsem chodil stejně dříve,“ usmívá se Alex. „Měl jsem důvod a alespoň jsem si mohl užít volný čas,“ dodává.

Alex se občas zastavil v místní posilovně, aby potrénoval věkem a dlouhým sezením atrofované svaly. „Měl jsem rád tu svoji hodinku klidu a cvičení s čistou hlavou,“ přiznává.

Je to ona?

„Jednoho dne mi jakási žena v posilovně připadala povědomá,“ vzpomíná Alex na svoje prozření. „Na dálku vidím špatně, ale vypadala jako Eva. Když jsem k ní přišel blíž, dělala, že mě nevidí,“ popisuje trapnou situaci.

Eva byla v posilovně s cizím mužem a nechtěla, aby to doma věděli. Alexe hned napadlo, že někoho má. Její chování bylo poslední dobou nějaké divné.

„Říkal jsem si, že to je konec,“ přiznává smutně Alex. „Ale měl to být spíše začátek našeho nového vztahu,“ popisuje paradoxní situaci.

Došlápl si na ni

„Přišel jsem ten den domů dříve a tchyně tam ještě byla. Poslal jsem ji domů, že už se o syny postarám, a vyčkával jsem na manželku,“ pomrkává Alex. Když Eva přišla domů, tvářila se provinile.

„Hned jsem na ni udeřil, jak je to vlastně s tou její angličtinou,“ říká Alex. Eva se začala červenat a došlo jí, že pokud chce zachránit jejich vztah, musí jít s pravdou ven.

„Prý si zaplatila trenéra, aby se dostala do kondice kvůli mně,“ dojatě dodává Alex. „Bála se, že bych ji kvůli tomu, jak přibrala, opustil,“ dodává.

Autor: Kamila Mertlová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články