Aleš (39): Manželka na mě přichystala past. Chtěla, aby mě svedla její kamarádka

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 42
muz 42

Své ženě jsem nikdy nebyl nevěrný. Život s ní mi vyhovuje a nechci o něj přijít. Bolí mě, že mi někdy nevěří. Nedávno přišla s tím, že jsem ji podvedl, a trvalo mi dlouho, než jsem objasnil pravdu. Zkrátka jsem opravdu potřeboval strávit celou noc se šéfovou v práci kvůli dodělávce jednoho projektu.

Myslel jsem, že to nakonec pochopila. Objasnil jsem jí, že se mi v práci vybil telefon a neměl jsem nabíječku. Nemohl jsem jí proto zavolat, ale musel jsem projekt dodělat, protože šlo o velké peníze. Mojí ženě to přišlo jako moc náhod najednou, ale nakonec se s tím smířila. Myslel jsem, že mi věří.

Spletl jsem se. Chtěla si mě vyzkoušet

Manželčinu nejlepší kamarádku Karlu znám dlouho. Chodí k nám často na návštěvy a já se jí spíš vyhýbám, protože vedou typicky ženské řeči a trochu se s nimi nudím. Musí se ale rozhodně nechat, že je Karla velmi pěkná žena. Nechápu, jak je možné, že je ve svém věku ještě sama. Nejspíš proto si ji manželka vybrala jako obětního beránka.

Když Karla zazvonila u dveří a já jí řekl, že šla manželka na nákup, pozvala se dál, že prý počká. Požádala mě slušně o kafe. Posadila se v kuchyni, já začal dělat kafe, a jelikož jsme byli v domě sami dva, nezbývalo nám nic jiného, než si začít povídat. Zjistil jsem, že umí mluvit i o jiných věcech, než jen nehtech a vlasech.

Začala mě svádět. Chtěl jsem ji vyhodit

Zdroj: 123RF.COM

Mluvila o fotbalu, který před třemi dny sledovala. Taky se mě ptala, kam chodím do fitka, že by potřebovala něco udělat se svojí váhou. Opáčil jsem, že její váha je v pořádku. Ona mě chytila za ruku a začala mít divné řeči o tom, že je ráda, že se mi líbí. Také jsem se jí prý vždycky líbil. První náznaky jsem přešel tím, že jsem se posadil na židli naproti. Když ale vstala a pokusila se mi masírovat záda, řekl jsem, že lepší bude, když odejde.

Ona ale nepřestala a pokusila se mě dokonce políbit. Zvedl jsem se a začal na ni křičet, že svou ženu miluju a ona to přece nemůže udělat nejlepší kamarádce. Začala se smát. Prý až poví mojí ženě, jak jsem ji roztomile odmítl, bude nadšená. Nechápal jsem. Karla mi proto objasnila, že moje žena dobře věděla, kdy Karla přijde. Svěřila jí prý práci – pokusit se mě svést.

Byl jsem naštvaný a se ženou jsem se několik dní nebavil. To, že mi nevěřila, se mě dotklo. Nakonec jsme se ale usmířili a naše manželství je teď silnější než kdy jindy. Věří mi, já ji miluji a jsme spolu šťastní.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články