Aleš (30): Když jsem se dozvěděl od manželky, po čem ženy touží, zůstal jsem nevěřícně stát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zena septa
Zdroj: Shutterstock

Aleš měl vždy za to, že by měl být ke své ženě pozorný, otevírat jí dveře, v posteli se k ní chovat něžně a být zkrátka dokonalým, téměř až filmovým gentlemanem. Nedávno se ale dozvěděl, že ne vždy je to ideální cesta, jak si získat pozornost vlastní manželky.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Jsem s ní dva roky v manželství a vždycky jsem dělal vše tak, abych na ni zapůsobil. Nosil jsem jí květiny, na veřejnosti jsem všem tvrdil, jak moc ji miluji, po večerech jsem k ní byl něžný a romantický. Myslel jsem, že to tak chce,“ píše čtenář.

„Jenomže nedávno jsem se od ní dozvěděl, že ačkoli je někdy příjemné, když se my muži chováme k ženám tak hezky a romanticky, někdy žena touží i po přesném opaku. Její přání mě vykolejilo a já se teď snažím na jejích požadavcích zapracovat.“

Chce být vlastněna drsným chlapem

Všechno, co doposud Aleš dělal, bylo podle slov jeho ženy hezké, ale udělalo to z něho spíše románového hrdinu, který svou ženu miluje a dal by za ni ruku do ohně, nicméně je to takový křehký nekňuba.

„Řekla mi, že někdy ženy touží po tom, aby jejich muž byl zkrátka drsný chlap, který je vlastní, chlubí se s nimi před přáteli a ukazuje navenek dominanci, kterou ocení všechny ženy v okolí.

Když prý budu u baru vykládat přátelům, jakou mám doma kost, místo abych popisoval romanticky její úsměv, ostatní ženy, které to uslyší, budou žárlit, že má právě moje žena doma chlapa, který je drsný, ale milý zároveň.

Pak dodala, že jsem někdy až přeslazený a působí to trochu jako kdybych byl podpantoflák. Mám prý dát najevo, kdo je doma hlava rodiny. Ona si pak vedle mě bude připadat nejen komfortně, ale také bezpečně.“

V posteli bych měl občas projevit trochu dominance

„Když jsem o tom všem s manželkou mluvil, stál jsem jako zkamenělý. A to jsem ještě netušil, co dalšího se za pár minut dozvím. Kromě toho, jak se chovat ve společnosti, jsem se totiž také dozvěděl, co je špatně v našem soukromém životě,“ píše čtenář.

„Moje manželka mi řekla, že milování se mnou se jí líbí, nicméně někdy bych mohl zkusit být méně romantický. Moje přeslazené šeptání do ucha a hodinové mazlení by totiž někdy vyměnila za trochu té dominance.“

V podstatě manželka Alešovi řekla, že kdyby jednou za čas v posteli ukázal, že je chlap, který si zkrátka vezme to, co chce, ona by byla nadšená. Že by měl někdy místo milých slov trochu zanadávat, že by místo romantiky měl ukázat svou drsnou tvář.

Nevím, jestli takovou změnu zvládnu

„Nikdy jsem se necítil jako podpantoflák. Jsem chlap, který svou ženu miluje, a pokud to mám světu ukázat pomocí mé drsné tváře, není to pro mě problém. Ačkoli mě zaskočilo, co po mně žena chce, tak jsem ochotný to udělat,“ píše Aleš.

„Co se ale týče změn v posteli, nejsem si jistý, zda se mi podaří být pro mou ženu dostatečně dominantní. Milování je pro mě něco, co je projevem lásky a mělo by to být něžné a jemné. Nevím, zda zvládnu její požadavky na sprostá slova a tahání za vlasy,“ přiznává.

Aleš nicméně závěrem svého příběhu dodává, že se bude snažit, aby své ženě vyhověl. Neměl donedávna ani tušení, po čem ženy touží, a teď, když to ví, by se tomu rád přizpůsobil. Nic to ale pravděpodobně nezmění na tom, že je srdcem i duší romantik.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články