Adam (47): Přišel mi e-mail, že mě manželka podvádí. Její reakce byla zdrcující

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 45
muz 45

Adam žil se svou ženou deset let. Mají spolu dvě děti, proto je pro něho teď těžké ženu opustit. Ona ale provedla podle něho něco neodpustitelného. Teď se Adam musí smířit s tím, že bude o děti bojovat u soudu a celý jeho svět se naprosto změní. A stačil k tomu jeden anonymní e-mail.

Před dvěma měsíci dostal Adam na pracovní e-mail zprávu obsahující jenom několik krátkých vět. „V e-mailu se psalo, že má moje žena milence a měl bych se jí zeptat, co dělá každou neděli, když mi tvrdí, že jezdí za nemocnou matkou. Bylo to napsáno s chybami, myslím, že se tím autor snažil skrýt svou totožnost.“

Zdroj: 123RF.COM

Považoval jsem to za vtip. Moje žena se ale ke všemu přiznala

Když přišel Adam domů, bylo mu jasné, že se ženou musí mluvit. Bál se ale, že pokud jde skutečně o vtip, tak svou manželku urazí. Jenomže co přišlo, opravdu nečekal. „Ptal jsem se jí, jak se má maminka, kdy za ní byla naposledy a jestli bych neměl jet někdy s ní. Odpověděla, že za ní byla v neděli, ale že s ní jezdit nemám.“ Adamovo podezření s tímto odmítnutím pouze vzrostlo, a proto se narovinu ženě svěřil se zprávou, kterou dostal.

„Odpověděla mi, že její matka stejně brzy zemře, tak proč by za ní měla jezdit, když místo toho může být s někým, kdo si jí váží. Potom začala nadávat na mého kolegu, že je to práskač a zrádce. Okamžitě mi došlo, kdo e-mail psal.“ Více než kamarád, který se stal milencem jeho ženy, Adama ale zaskočila reakce manželky. Ta totiž neprojevila ani špetku lítosti. Když se Adam sebral a odešel z domu, vůbec se mu neozvala.

Zdroj: 123RF.COM

Po týdnu jsem s ní mluvil. Viní ze všeho mě

„Týden jsem spal u kamaráda. Čekal jsem, že se mi žena ozve, omluví se, vysvětlí mi to. Ale místo toho jsem se dočkal jenom výčitek a nadávek, když jsem si šel pro zbytek věcí.“ Adamova manželka vytkla svému muži vše, co mohla. Milence si údajně našla proto, že on se jí ani dětem nevěnoval. Také mu řekla, že mu je rozhodně nesvěří do péče.

Nyní probíhá rozvodové řízení a Adam je připravený o své děti bojovat. „Ještě před několika dny jsem si myslel, že mám skvělou rodinu a můj život za něco stojí. Teď o tom pochybuji. Ale moji chlapci jsou to, na čem teď záleží. Udělám maximum, abych je získal alespoň do střídavé péče.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články