Adam (32): V opilosti jsem se svěřil přítelkyni se svými touhami. Teď se na mě nemůže ani podívat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz portret
muz portret

Adam měl se svou přítelkyní klidný a harmonický vztah. V milostném životě mu stále něco scházelo, ale raději o svých touhách a přáních mlčel, jelikož si nebyl jistý, zda by je jeho přítelkyně pochopila. V dopisu pro redakci ale popisuje, jak jednoho večera vypil více vína a přiznal se. Od té doby je jeho přítelkyně v šoku a nechce s Adamem mluvit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře z Berouna. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Přítelkyně si myslela, že Adama dokonale zná a už ji nic nepřekvapí

Adam byl s přítelkyní ve vztahu už pátým rokem. Dělili se o všechna svá tajemství, až na jedno. Adam si své touhy nechával pro sebe a jeho přítelkyně neměla tušení, že něco skrývá.

Na začátku roku se rozhodli, že je načase plánovat svatbu a uzavřít manželství. Jednoho večera, když plánovali podrobnosti obřadu, si nalili sklenku vína a uvolnilo se mezi nimi napětí. „Vypil jsem více, než jsem zvyklý, a rozvázal se mi jazyk,“ vypráví Adam.

Přiznal se s něčím, co jeho přítelkyni vyděsilo

„Hlavní problém byl v tom, že se mi vždy nelíbily jen ženy. Přitahovali mě i muži a často jsem po nich pokukoval. Dokázal jsem si představit i milování se stejným pohlavím,“ popisuje svou orientaci Adam. „V opilosti jsem řekl pár nešťastných slov a hádka byla na světě,“ dodává. Adam své přítelkyni pověděl pravdu. Ona se nejprve jeho slovům smála, protože si myslela, že si z ní utahuje. Když ale spatřila Adamův kamenný výraz, došlo jí, že nevtipkuje. „Nepochopila mě a okamžitě začala plakat se slovy, že zruší svatbu,“ tvrdí Adam.

Druhý den se Adam snažil ze situace vymotat, ale marně

Adamova přítelkyně proplakala celou noc. Adam mezitím stihl vystřízlivět a napadlo ho, že ráno celou situaci zapře a vymluví se na alkohol. Když se oba probudili, pustil se do své výmluvy. „Řekl jsem přítelkyni, že někdy v opilosti plácám nesmysly. Hájil jsem se tím, že to byla houpá legrace, ale ona mi stejně nevěřila,“tvrdí. Místo toho začala obvolávat všechny, kteří byli pozvaní na svatbu, že se slavnost ruší. Uvědomila si, že svého manžela skoro nezná a měla by se stát jeho ženou teprve tehdy, až to napraví.

Teď jsou oba na pochybách

Mezi partnery je teď neobvyklé dusno. „Chodíme kolem sebe po špičkách a ani spolu nemluvíme,“ popisuje nepříjemnou situaci v domácnosti Adam. Přítelkyně Adamovi nevěří, stále ho podezřívá a on se snaží získat zpět její přízeň a své tajemství opět zatloukat. Nechce jen kvůli svým fantaziím a touhám přijít o funkční vztah a přítelkyni, kterou skutečně miluje. Raději bude žít s tím, že si své tajemství nechá už navždy pro sebe.

Autorka: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články