Přes palubu: Joanna se snaží udržet mladistvý vzhled plastikami. Krásce z filmu už se ale moc nepodobá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pres Palubu Joanna
Zdroj: Profimedia

Goldie Hawn je dnes pětasedmdesátiletá herečka, která za svou kariéru vystřídala mnoho rolí. Pro většinu fanoušků ale zůstane navždy známá jako Joanna Staytonová z filmu Přes palubu.

Hawn se už od dětství věnovala tanci a zpěvu, jelikož její otec byl hudebník a ona po něm zdědila lásku k umění. Ta se v rodině dědí z generace na generaci, děti herečky, Kate Hudson a Oliver Hudson, jsou také herci.

Goldie začala svou kariéru v seriálu Good Morning, World už v roce 1967. Od té doby si zahrála v mnoha významných snímcích, jako například Kaktusový květ, Motýli jsou svobodní nebo Burani ve městě.

V žádném z filmů či seriálů však nezazářila tak, jako ve snímku Přes palubu, kde se objevila v hlavní roli po boku Kurta Russella. Její postava se od počátku filmu do jeho konce vyvíjela a podobnou změnou prošla Goldie i v reálu.

Z bohaté a namyšlené dámy zamilovanou adoptivní matkou

Ve filmu Přes palubu si Hawn zahrála bohatou a namyšlenou ženu, která je zvyklá na to, že kolem ní neustále někdo pobíhá a obskakuje ji. To se ale změní, když ztratí paměť.

Jako nový člověk se zamiluje do muže, začne se vídat s jeho dětmi, ke kterým získá krásný vztah, a i když si vzpomene, kým původně byla, rozhodne se nakonec, že už nechce být zlou a namyšlenou dámou, ale raději matkou adoptivní rodiny.

Film režiséra Garryho Marshalla se stal tak slavným, že si v roce 2018 zasloužil remake s názvem Manžel na zkoušku, kde se role prohazují a amnézií zde trpí muž, kterému život zachrání žena.

Goldie Hawn

Zdroj: Profimedia

Vždy milovala komedie, válečné filmy jí naháněly hrůzu

Když Goldie Hawn dospěla, trpěla depresemi, které musela překonat s pomocí lékařů. Díky pravidelným návštěvám psychologů se jí podařilo vše překonat.

Přiznala, že to bylo pravděpodobně kvůli válečnému filmu, který jako malá viděla a nahnal jí hrůzu. Proto se později ve své kariéře rozhodla věnovat především komediálním filmům a romantice.

Na její plastiky jsou různé názory

Dnes je herečce sedmdesát pět let a ženě, kterou si před lety zahrála ve filmu Přes palubu, se příliš nepodobá. Aby si udržela mladý vzhled, prošla několika plastikami obličeje.

Zatímco někteří fanoušci ji podporují a jsou rádi, že se i ve svém věku snaží vypadat dobře, jiní mají za to, že se plastiky příliš nepodařily a že by Hawn udělala lépe, kdyby na ně nešla.

„Goldie vypadá, že by mohla mít facelift a výplně. Její bezchybná pokožka je pravděpodobně způsobena pravidelnou údržbou pomocí laseru nebo chemickým peelingem, “ řekl pro Closer Weekly Dr. Adam Hamawy.

Kromě plastik se herečka udržuje v kondici sportem a zdravým jídelníčkem. Nechce mít krásný pouze obličej, ale také tělo. To se jí daří a na fotografiích vypadá skvěle.

I když možná její plastiky někoho odrazují, je třeba říci, že Hawn dělá vše pro to, aby ještě do starého železa nezapadla a aby si ji diváci a fanoušci pamatovali jako krásku z hollywoodských filmů.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články