Mentalista: Krásnou policistku byste dnes v Terese hledali těžko. Podívejte se, jak se změnila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Teresa Lisbon Mentalista
Zdroj: Profimedia

Její nejznámější rolí je pravděpodobně šéfová policejního útvaru v seriálu Mentalista. Robin Tunney vnímáme především jako dominantní ženu, která si se vším poradí, v osobním životě měla ale s muži spíše problémy.

Už v devatenácti letech si zahrála v několika dílech seriálu Zákon a pořádek, objevila se jako pacientka v pilotním díle Dr. House, znát ji můžeme i z filmu Na plný pecky. Jednou z jejích nejnovějších rolí je Roxanne Dawson z filmu Monster Party z roku 2018.

V roce 1997 získala filmovou cenu MTV a seriál Mentalista, ve kterém hrála, jí vynesl dvě nominace na ocenění a vítězství v People’s Choice Awards 2009.

Poradí si nejen se svým kolegou

Teresa Lisbon je nálepka, které se Tunney asi jen tak nezbaví. Seriál jí přinesl nejvíce ocenění, objevila se ve více než sto padesáti dílech a její charakter lidé zkrátka milují.

Jako šéfka policejního oddělení totiž musí dokázat být tvrdá a myslet především na zákony. A tak si dokáže hravě poradit se svým kolegou Patrikem, který se občas chová jako pěkně nafoukaný chlap.

Kromě toho diváci milují scény, při kterých Teresa střílí ze zbraně, pere se se zločinci, vyslýchá je a lotry zavírá za mříže.

Rozhodně se ukazuje, že nejen muži mohou předvádět v kriminálkách akční scény plné napětí. Ona sama by si nejspíš přála být taková i v reálném životě.

S muži jí to příliš nevycházelo

Robin Tunney se poprvé provdala za muže jménem Bob Gosse. Jenže se slavným režisérem ve vztahu vydržela celkem jedenáct let a pak se ukázalo, že ani čas nevyléčí některé rány. V roce 2006 se pár rozvedl.

V roce 2012 se seznámila s bytovým designérem. Šlo o Australana Ricka Marmeta. S tím se téhož roku zasnoubila. Dodnes ale ke svatbě nedošlo a fanoušci spekulují, zda je v páru všechno v pořádku.

V roce 2016 se páru narodil syn Oscar a o čtyři roky později dcera Collete. I když nikdo neví, jak to s párem ve skutečnosti je, děti vychovávají společně. Možná jenom nechtějí vstoupit do manželství, ale kdo ví?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robin Tunney (@robintunney)

Fanoušci i média mohou pouze spekulovat, protože pár zatím nedal jedinou záminku k tomu, aby si někdo myslel, že se rozchází.

I s padesátkou na krku je pořád krásná

Robin Tunney je dnes čtyřicet osm let. To ale nic nemění na tom, že je to krásná žena, kterou fanoušci zbožňují a při pohledu na ni vidí spravedlivou Teresu, která má dost energie i síly na zatýkání zločinců. Dokonalou policistku už sice odvál čas, ale rozhodne je z ní však krásná maminka.

Zda se někdy objeví role, která účinkování v pořadu Mentalista zastíní, není jasné. Prozatím bude Robin Tunney v očích většiny fanoušků dokonalou policistkou, která ukazuje, že ženy mohou být mnohem drsnější než muži.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články