Harry Potter: Mladičká Ginny oslavila třicítku. Tuhle surfařku na pláži nepřehlédnete

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
harry potter
Zdroj: ©Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Roztomilá mladší sestra Rona Weasleyho ze série o Harrym Potterovi už dávno není křehkou zrzečkou. Nevinná tvář se proměnila v dospělou ženu. Se svou první rolí ale bude Bonnie Wright už navždy spojována.

Bonnie Wright se narodila v roce 1991 v Londýně do rodiny zlatníků. Odmalička ji bavil zpěv, tanec i hraní. Rozená blondýnka dospívala na filmovém plátně před zraky celého světa.

Role Ginny jí obrátila život vzhůru nohama

Chtěla hrát na saxofon, bravurně ovládá piano a talentovaná ve všech směrech byla už odmalička. Miluje sport, především surfování. Ráda maluje i tančí a v rodičích měla vždy oporu, ať už dělala ze svých zálib cokoli.

Roli nejmladšího člena Weasleyovy rodiny, Ginny Weasleyové, začala hrát v roce 2001 ve svých deseti letech. Tehdy si určitě neuvědomovala, jaký vliv bude mít osudová role na její život.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BONNIE WRIGHT (@thisisbwright)

Fenomén Harryho Pottera totiž zasáhl celý svět. Zatímco v prvních dílech byla jen sestrou hlavního hrdiny, v posledních dílech se stala také jednou z hlavních postav filmu.

Proměna z nenápadné zrzečky

Předem to ale netušila. Autorka knih o Harrym Potterovi J. K. Rowling totiž dopsala poslední díl v roce 2007, a to už měl filmovou premiéru šestý díl.

Herečka se stala hvězdou, sňatek s hlavním hrdinou Harrym Potterem jí záviděla kdejaká mladá slečna. U fanoušků je tak stále velmi populární.

Deset let od premiéry posledního dílu se Bonnie Wright změnila ve zralou třicátnici. Ačkoli první role byla natolik zlomová a výrazná, že ji jen těžko překoná, vidět jste ji mohli i ve filmech Agatha Christie: Život v obrazech, Moře nebo Filosofové.

Bonnie je aktivní i na sociálních sítích a ráda na ně přidává své zážitky z cestování, milovaného surfování i svou perfektně vysportovanou postavu. A její cestu sledují už přes tři miliony sledujících.

Zdroj: Instagram
Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články