Forrest Gump: Z malé roztomilé Jenny vyrostla krásná žena. Podívejte se, jak vypadá 27 let od premiéry

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
forrest gump
Zdroj: Profimedia

Forrest Gump je stálicí na žebříčku nejoblíbenějších filmů. Režisér Robert Zemeckis vytvořil před sedmadvaceti lety film, který baví diváky dodnes. Kromě hlavní role Forresta je ve filmu důležitá i role Jenny. Jak dnes vypadá herečka, která ztvárnila malou Jenny?

Forrestova celoživotní láska Jenny byla v dětských letech ztvárněna herečkou Hannou Rose Hall. Ta se narodila v roce 1984 v Denveru v Coloradu.

Už jako desetiletá holčička získala jednu z hlavních rolí ve filmu Forrest Gump. Dětská láska Forresta a Jenny dojala u televizních obrazovek nejednoho diváka.

Hořkosladká komedie proměnila šest ze třinácti oscarových nominací. Sošku si odnesl i představitel hlavní role Tom Hanks.

První role byla její nejvýznamnější

První role byla pro Hannu zároveň tou nejvýraznější vůbec. Ačkoli s herectvím v dospělosti nesekla, nikdy nebyl film, ve kterém hrála, tak úspěšný jako její prvotina.

V roce 2002 absolvovala Colorado Rocky Mountain School a poté pokračovala do roku 2005 ve studiu filmové produkce.

Způsob, jakým v dětství zahrála malou Jenny, si zamiloval každý.

hanna hall

Zdroj: Profimedia

Hanna si zahrála ještě ve snímcích Zlatovláska a tři medvědi, Homecoming, Smrt panen, Halloween, Visible Scars nebo Plán pomsty.

Osobní život si střeží

Aktuálně se herectví věnuje spíše příležitostně a dostává spíše epizodní role v kriminálních seriálech. Na sociálních sítích příliš aktivní není a na svou další velkou roli čeká.

Není ale všem dnům konec, letos oslaví sedmatřicáté narozeniny a velkou roli může ještě dostat. Necháme se překvapit.

Zdroj: prazskyden.cz
Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články