Frontman skupiny Aerosmith je kontroverze sama. Fanoušky pobouřil fotografií, co dělá se svými čtyřnohými mazlíčky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Steven Tyler
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Kočky nebo psi? Pro frontmana skupiny Aerosmith nuda. Steven Tyler má doma totiž kromě takových klasických mazlíčků i jednoho velmi originálního. Mývala, který jej doprovází na ryby.

Steven Tyler, frontman slavných Aerosmith, se neproslavil jen jako zpěvák, ale také jako milovník skandálů. Zpěvák se na sebe v posledních letech snaží strhnout pozornost, protože po hudební stránce už je mírně řečeno za zenitem.

Nalakované nehty a zvláštní oblečení je to nejmenší, čím zpěvák šokuje.

Chodí s ním i na ryby

Zpěvák má doma velmi netradičního mazlíčka. Přestože vypadá jako drsňák, doma se tulí k mývalovi. Tohle zvířátko se sice netěší moc velké oblibě, zpěvák je ale přesvědčen, že je to nejlepší domácí mazlíček, jakého si mohl přát.

Mýval se jmenuje Bandita a žil na Tylerově dvorku v Massachusetts.

Steven svého netradičního domácího kamaráda velmi zbožňuje. V jednom rozhovoru uvedl, že jej bere často ven, a dokonce s ním chodí i na ryby. Nemluvný medvídek mu prý sedí na rameni, dohlíží na dění u vody, a dokonce mu očichává i jeho úlovky. I takto se dá relaxovat.

Kočka, která kouří doutník

Kromě mývala má ale zpěvák doma i klasická zvířata. V roce 2012 si s přítelkyní Aimee Preston koupil bungalov na ostrově Maui.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Steven Tyler (@iamstevent)

Kromě páru v něm bydlí i spousta jejich čtyřnohých krasavic – koček. Ty dělají zpěvákovi a Aimee společnost.

Ovšem fanoušci zpěváka byli trochu v šoku, když na Instagram přidal fotku se svými dvěma kočkami, přičemž jedna měla u čumáčku doutník. Fanoušci byli samozřejmě pobouření, protože tohle už bylo podle nich přes čáru i u slavného kontroverzního zpěváka, u kterého jsou zvyklí na spoustu netypických činů.

Steven nic nevysvětlil

Nikdo netušil, zda je taková rekvizita u kočky jen náhodou, nebo jestli ji opravdu učí něco takového dělat.

Ochráncům zvířat by se druhá možnost rozhodně nelíbila a nebyli by jediní. Mnoho fanoušků fotku i sdílelo a nadšené komentáře bychom u nich hledali marně.

Samotný zpěvák tuto fotografii nijak nevysvětlil, proto zbývá jen doufat, že to z jeho strany byla opravdu jen legrace a nic podobného už se u něj nebude opakovat. Jeho láska ke zvířatům by tak mohla být brána jen jako způsob, jak na sebe upozornit.

Autor: Babora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články