Dcera Michala Suchánka nezapře jeho geny. Teď je z ní pohledná ošetřovatelka v ZOO

od Nikol Kolomazníková
2 minuty čtení
Michal Suchanek
Zdroj: Profimedia

Byly jí teprve tři roky, když na televizních obrazovkách sklízel jeden úspěch za druhým legendární zábavní pořad nesoucí název Tele Tele. Ten se vryl do paměti širokému publiku a diváci na něho dodnes s úsměvem na rtech vzpomínají.

Nyní ji můžete vídat v oblíbeném seriálu ZOO. Berenika Suchánková geny po svém tatínkovi nezapře a rozhodla se vydat v jeho šlépějích.

Na obrazovce srandista, doma už tolik ne

Michala Suchánka známe nejen jako výborného herce, ale především jako komika, který se proslavil po boku Richarda Genzera.

Berenika prozradila, že ačkoli jejího tátu všichni vnímají jako srandistu s neotřelým smyslem pro humor, doma takový není.

„Jsem jeho velký fanoušek a líbí se mi vše, co dělá. Tele Tele, které dělal s Richardem Genzerem a Veronikou Žilkovou, je neskutečná zábava. Uznávám ho však nejvíc jako herce. Moc se mi líbí, jak nad rolí přemýšlí,“ řekla o tatínkovi pro Novinky.

Tatínek je kritik

Bereniku teď můžete vídat na Primě v seriálu ZOO, kde získala roli coby ošetřovatelka zvířat. Zahrála si však i jinde.

Spatřit jste ji mohli například v seriálu Krejzovi nebo Gympl. Málokdo o ní ví, že se věnuje také divadlu a exceluje v muzikálu.

berenika suchankova

Zdroj: Profimedia

Netají se tím, že v herectví zatím sbírá zkušenosti. Jelikož je z umělecké rodiny, dostává se jí doma nejen podpory, ale také kritiky. Zejména od tatínka.

„Občas se dokáže i naštvat, ale je to táta a kamarád v jednom, takže když mám problém, tak se zhluboka nadechne a za jednu, dvě sekundy se usměje a řekne: Tak to jdeme řešit. Žádný bouřlivák, prostě můj rádce a ochránce,“ popsala tatínka pro iDNES.

Střihli si rodinnou premiéru

Berenika geny po slavném otci rozhodně nezapře a už několikrát dokázala, že herectví má prostě v krvi.

Mohl za to právě její talent, že si mohla společně s tátou střihnout rodinnou premiéru. S Michalem Suchánkem si totiž zahrála v seriálu Národní házená.

Suchánek v něm přitom nejen hraje, ale zároveň je i jeho spolurežisérem. Berenika přiznala, jak se cítila, když ji měl otec při natáčení režírovat.

„Bylo to poprvé, co mi byl režisérem. Před prvním natáčecím dnem, kdy jsem věděla, že bude režírovat, mi bylo špatně. Měla jsem z toho strach. Znám ho a vím, jak má rád, když herec pracuje, takže jsem se spíš bála, abych vše plnila tak, jak si představuje,“ přiznala se pro TV Nova.

Dodala, že cestou z natáčení rozebírali její herecký výkon a společně diskutovali o tom, co se ten den zrovna natočilo. Každý rozhovor s otcem byl tak pro mladou herečku přínosem.

Zdroj: Novinky, iDNES, TV Nova

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články