Životem Davida Hasselhoffa prochází pěkná sbírka zvířat. Třešničkou na dortu je nádherný opeřenec, kterého drží na ruce

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
David Hasselhoff 1
Zdroj: Profimedia

David Hasselhoff bude pro fanoušky už navždy Mitchem Buchannonem z Pobřežní hlídky… A vězte, že na své mazlíčky nedá dopustit. Láska ke zvířatům ho doprovází celý život.

Herectví se chtěl americký herec David Hasselhoff věnovat už odmalička a přání se mu vyplnilo. Jeho velkou devízou byla vypracovaná postava, modré oči a úsměv plný rovných zubů.

Úspěch našel hlavně v televizních seriálech. Začínal v úspěšném Mladí a neklidní, který nastartoval jeho kariéru.

Na úspěch už nenavázal

S rokem 1982 přichází role detektiva Michaela Knighta v seriálu Knight Rider, který zaznamenal úspěch hlavně u mladšího publika.

David však čekal ještě na větší pecku. Ta přišla v roce 1989, kdy se stal záchranářem Mitchem Buchannonem v seriálu Pobřežní hlídka.

Seriál byl málem kvůli sledovanosti zrušen, ale protože slavil obrovský úspěch v Evropě, producenti se rozhodli, že s ním budou pokračovat.

Pobřežní hlídka sice měla velkou popularitu, ale pro herce to byla spíše vstupenka do pekla. Nedokázal na její úspěch už navázat a pro diváky zůstane jen sexy záchranářem v červených plavkách.

Během natáčení seriálu Knight Rider poznal dnes již svou druhou bývalou ženu Pamelu Bach. A zatímco herec je velkým milovníkem psů, herečka na ně možná změnila názor.

Zdroj: Profimedia

Lásku ke zvířatům měl společnou s bývalkou

V roce 2015 se herečka stala obětí útoku smečky psů, kteří ji pokousali hlavně na rukou a na nohou. Její ruce tak byly plné jizev. Nebylo ale jasné, zda ji pokousali její, či cizí psi. Ona sama je totiž velkou milovnicí zvířat a doma měla pět psů a dvě kočky.

Lásku ke zvířatům měl herec se svou bývalou manželkou společnou. Nikdy nepatřil k lidem, kteří by se moc stresovali. Za to možná mohla i jeho armáda zvířat, kterou mimo jiné rád sdílí i na sociálních sítích.

Klidně se podělí s krátkými skeči či fotografiemi. Své miláčky zkrátka zbožňuje.

Fenka s psychickými problémy

A doma nemá jen „klasická“ zvířata, ale i zajímavé druhy. Jedním z nich je bílý papoušek kakadu, kterého adoptoval v roce 2002.

Prvně si myslel, že je to samec, ale následně začal snášet vejce. Oficiálně se jmenuje Peaches, ale herec pro ni má přezdívku Hoffatoo.

Dalším jeho mazlíčkem je fenka jorkšírského teriéra Coco, která si zahrála v hercově televizní show v roce 2010. Zde se řešilo, že fenka byla závislá na tenisovém míčku, proto musela vyhledat pomoc psychiatra.

Třetím do party je jezevčík Henry, kterého si vzal, když byly jeho dvě dcery ještě mladé. Svalnatý herec si na bojovné rasy nepotrpí a raději má doma klidnější a menší plemena.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články