Bratr Ivany Gottové je fešný ortoped. Ve společnosti se ale moc neukazuje

od Nikol Kolomazníková
2 minuty čtení
ivana gottova
Zdroj: Nextfoto

V posledních letech jsme ji znali jako obětavou manželku české legendy Karla Gotta, se kterým má dvě krásné dcery. Dříve se ale do povědomí diváků dostala i jako moderátorka z pořadu VIP zprávy na televizi Prima.

Zesnulý manžel Karel Gott a dvě dcery Nelly Sofie a Charlotte Ella nejsou jedinou rodinou Ivany Gottové, jejíž jméno zná dnes úplně každý. Víte například, čím se živí její bratr?

Jedna rodinná tragédie za druhou

Život Ivany Gottové by se mohl zdát pohádkový. Ani zdaleka ale takový nebyl, a to už v dětství. Její rodinu stíhala jedna tragédie za druhou.

Její otec Petr Macháček a maminka Blanka Macháčková prožili největší bolest v životě každého rodiče, když museli pochovat teprve sedmiletého synka Přemka.

Toho jako malého chlapečka nepozorný řidič srazil autem a jeho smrt otce velmi zasáhla. Bolest v srdci nepřekrylo ani narození Ivany.

Manželství Ivaniných rodičů se nakonec rozpadlo. Byly jí tehdy jen 4 roky. Otec se odstěhoval do Ruska, odkud se vrátil ženatý a s dítětem.

ivana gottova bratr

Zdroj: Profimedia

Aby smrti v rodině nebylo málo, Ivana pochovala svého tatínka, který náhle zemřel ve spánku v roce 2012 v třiašedesáti letech.

Z druhého bratra se stal ortoped

Ivana má ještě jednoho bratra, ze kterého se vyklubal sympatický ortoped. I když mají každý jiného otce, dobře si rozumí a skvěle spolu vycházejí.

Bratr Pavel se na veřejnosti nijak zvlášť neukazuje, soukromí si střeží a po boku své sestry se veřejně objevil naposledy v roce 2013 na koncertu Karla Gotta.

Ivana byla vegetariánkou

I když se její jméno často propírá českým showbyznysem, jsou věci, které o Ivaně málokdo ví. Například fakt, že část svého života nejedla maso.

Ivana skutečně byla vegetariánka a maso začala jíst až v době, kdy byla těhotná. Uvědomila si, že její miminko potřebuje důležité živiny.

Randila s hollywoodskou hvězdou

Ivana je pro mnoho lidí známá především díky manželství s Karlem Gottem – nejznámějším českým zpěvákem, který je navíc slavný i ve světě.

Věděli jste ale, že Karel Gott nebyl první známým mužem, se kterým si Ivana něco začala? V roce 1996 se v San Franciscu seznámila s Michaelem Douglasem.

Herec tam zrovna natáčel film Hra. Ivana a Michael spolu randili dva roky, Ivana pak dokonce Karla a Michaela seznámila.

Zdroj: blesk.cz, prozeny.tiscali.cz,

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články