Z dcery Veroniky Žilkové se vyklubala nádherná slečna. Její proměna vám vezme dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Veronika Zilkova
Zdroj: Profimedia

Některé děti zkrátka vyrostou do krásy. A přesně to je případ nejmladší dcery herečky Veroniky Žilkové. Ta letos oslaví šestnácté narozeniny a pravděpodobně musí mít zástup chlapců, kteří se ji snaží zaujmout a pozvat ji na rande.

Kordulu Stropnickou si lidé pamatují díky výrazným brýlím, které v mládí nosila, a také díky zajímavému jménu, které jí maminka zvolila. Malá Kordula byla vždy na všech fotkách velice usměvavá a veselá. Zůstal jí úsměv dodnes?

Neuvěřitelná proměna

Z Korduly vyrostla krásná mladá dáma, která zdědila krásu po rodičích. Podle fotografií to vypadá, že bude do krásy růst i dalších pár let. Po mamince zdědila Kordula herecký talent a přesvědčila o tom diváky například v komedii Jak se zbavit nevěsty v roce 2016.

Kordula má však v kráse velkou konkurenci. Modelingem se živí její sestra Agáta Hanychová, která se před nedávnem ukázala v divokých vlnách při dovolené na Tenerife. Také Kordula toho stihla díky rodičům procestovat doopravdy mnoho.

Veronika Zilkova a Kordula Stropnicka

Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková je vdaná za Martina Stropnického. A právě kvůli němu se celá rodinka na nějakou dobu přestěhovala do Izraele, aby mohl Martin plnit své pracovní povinnosti jako velvyslanec.

Těžký začátek v jiné zemi

Rodiče vzali Kordulu do Izraele v jejích třinácti letech, což se dceři vůbec nelíbilo. Musela totiž opustit kamarády a tancování, které bylo její život. Tancovala od pěti let, a dokonce se zúčastnila i mistrovství světa.

Zmiňovaný modeling však mladá dívka nechá své sestře Agátě. Stejně tak přenechá i druhý talent, tedy herectví, své mamince a ráda by se věnovala tanci a studiu. Kordula ráda zpívá a herectví pro ni údajně není to pravé.

A jak je to na tom aktuálně maminka mladé krásky? Ta se rozhodla pro pravidelné cvičení, které natáčí i na svůj instagramový profil, a snaží se tak motivovat k pohybu své fanoušky.

Živé cvičení můžete vyzkoušet s Veronikou i vy! Probíhá každou neděli na hereččině Instagramu a neříkejte, že možnost zacvičit si společně se známou herečkou nezní skvěle.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články