Sestra George Clooneyho se sice médiím vyhýbá, o peníze ale nouzi nemá. Víme, jaký spolu mají sourozenci vztah

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
George Clooney
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

George Clooney je slavný herec, producent, scénárista i režisér. Jeho otcem je televizní moderátor Nick Clooney. Teta a strýc herce jsou také slavnými osobnostmi, proslavili se ve světě hudby a herectví.

V rodině Clooneyových je ale i osoba, která se médiím většinu svého života vyhýbá: Georgova sestra Adelia. George i Adelia mají velmi rozsáhlý rodokmen, který obsahuje osobnosti hned z několika zemí, například z Irska, Německa nebo Anglie.

Kořeny rodiny podle dostupných zdrojů sahají až k prvnímu americkému prezidentovi, jímž byl Abraham Lincoln. Přestože je to kolem sestry herce samá slavná osoba, ona sama se rozhodla fotoaparátům a kamerám vyhnout.

Ne vždy se jí to ale podaří, takže existuje pár záznamů, na kterých je zachycena. Samozřejmě, jako členka tak slavné rodiny se médiím nikdy nevyhne úplně. Máme pro vás informace o jejím osobním životě.

Věnuje se účetnictví a rodině

Adelia Clooney pracuje jako vysoce postavená účetní. Její bratr je sice jedním z nejlépe placených herců na světě, ona mu je ale v patách. Za svou kariéru totiž zvládla nastřádat už přes 200 000 amerických dolarů.

Přestože práci zasvětila svůj život, nezapomíná Adelia ani na rodinu. V roce 1987 se provdala za Normana Ziedlera, který dlouhé roky sloužil vlasti jako voják.

Společně se páru narodily dvě děti. V roce 2004 Ziedlera postihla mozková příhoda, na jejíž následky bohužel zemřel. Adelia nesla jeho ztrátu velmi těžce. Tehdy pro ni byl zbytek rodiny velmi důležitý.

Adelia Clooney

Zdroj: Profimedia

Jak rodiče, tak i její bratr ji ve všem podpořili, pomohli jí postavit se opět na nohy, starali se o její děti, když trávila čas v práci, pomáhali jí vyrovnat se s těžkým traumatem.

Právě díky tomu se Adelia nakonec dokázala se ztrátou svého muže vyrovnat. Pomohly jí děti, rodina a práce. To jsou tři věci, které jsou pro ni na světě nejdůležitější.

Podle toho, co řekla sama Adelia do médií, si zatím žádného dalšího partnera hledat nehodlá. O děti se dokáže s pomocí rodiny postarat. Zároveň ale netvrdí, že se už nenajde muž, kterému by dala své srdce.

Bratr pomohl jí, ona pomáhá jemu

George Clooney za svou sestrou vždy stál a snažil se jí se vším pomoci. Stejně tak i ona se za něho postavila hned v několika kauzách, které, jak se později ukázalo, byly jen vykonstruovány médii.

Adelia dnes bydlí poblíž své rodiny, která jí často pomáhá s výchovou dětí. Stále se živí jako účetní, ne kvůli penězům, ale protože se pro ni práce stala koníčkem a způsobem, jak zapomenout na tragickou ztrátu.

Když je to možné, s bratrem Georgem se ráda vídá. On jako strýček skvěle vychází s jejími dětmi a snaží se alespoň trochu nahradit chybějící mužskou ruku, kterou při výchově potřebují.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články