Syn Dalibora Gondíka je pohledný mladík s tatínkovým úsměvem. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Dalibor Gondik
Zdroj: Foto Blesk - Pavel Machan / CNC / Profimedia

Multitalentovaný český herec, moderátor a bavič Dalibor Gondík dlouhá léta tvořil moderátorský pár se svou mladší sestrou Adélou. Jejich cesty se sice profesně rozdělily, ale rozhodně ani jeden z nich neupadl v zapomnění. Čemu se dnes věnuje a jak vypadá jeho syn?

K jednomu z nejvýraznějších sourozeneckých párů v českém showbyznysu rozhodně patří duo Dalibor a Adéla Gondíkovi.

Začínal v divadle

Oba pocházejí ze Sokolova. Dalibor se narodil v roce 1970 a jeho sestra o tři roky později. K divadlu a herectví měli díky otci oba blízko.

Dalibor vystudoval konzervatoř a po jejím absolvování sbíral první herecké zkušenosti v různých divadlech.

Později se začal objevovat také jako moderátor v rádiích a televizích. Nejvíce se proslavil, když se sestrou Adélou, která také studovala na konzervatoři, začali pracovat spolu.

Úspěšné sourozenecké duo

Společně několik let moderovali oblíbený kutilský pořad Rady ptáka Loskutáka a také zábavnou show s názvem Go Go Show.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Theodor Gondík (@thedy_boi)

Kromě toho měl Dalibor odjakživa ještě spoustu zajímavých koníčků, účinkuje v několika kapelách a příležitostně jste ho mohli vidět také za volantem v závodech rallye.

Pracovně byl velmi vytížen a ve svých třiceti letech se začal potýkat s vážnými zdravotními problémy. Byla mu diagnostikována epilepsie a musel změnit přístup k životu.

Muž mnoha profesí

Dalibor je nejen výborný herec a moderátor, ale také zpěvák, bavič a tanečník, což před pár lety předvedl v show Tvoje tvář má známý hlas a poté v oblíbené taneční soutěži StarDance.

S manželkou Markétou má syna Theodora, který je dnes už dospělý mladý muž. Svého tatínka přerostl, podobu však rozhodně nezapře.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články