Petr Nedvěd má o 23 let mladší manželku. Podívejte se, s jakou kráskou sdílí domácnost

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Petr Nedvěd
Zdroj: Profimedia

Láska na první pohled. Takové bylo osudové setkání Petra Nedvěda s Nicol Nedvědovou. Dvojice vypadá doopravdy zamilovaně, i když je mezi nimi velký věkový rozdíl. Ale jak se říká, na věku nezáleží. A tím se řídí i tento zamilovaný pár.

Petr Nedvěd je bývalý kanadsko-český profesionální hokejový útočník. Jeho posledním angažmá byl klub Bílí Tygři Liberec v české extralize. Za svůj život už se stihl jednou rozvést a před nedávnem se stal otcem.

Život s modelkami

Petr Nedvěd procestoval kus světa díky svému sportovnímu talentu. I přes to, že se podíval snad úplně všude, české ženy zůstaly jeho oblibou. Jeho partnerky pak díky Petrovi měly možnost podívat na různá místa světa.

Hokejista byl od roku 2004 ženatý se supermodelkou Veronikou Vařekovou. Veronika pracovala převážně v New Yorku a Petr se jí z lásky snažil přizpůsobit svůj sportovní život. Se svou polovičkou chtěl trávit veškerý čas. Během léta 2006 se však rozvedli.

Fešák ze světa hokeje byl pak nějakou dobu sám. Čekání se mu vyplatilo, protože potkal další krásnou ženu. Štěstí se usmálo na slečnu Nicol, jež letos oslaví šestadvacáté narozeniny. Petrovi, kterému bude letos padesát, věkový rozdíl očividně nevadí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nicole Nedvědová (@nicolenedvedova)

S kráskou Nicole Nedvědovou měli tajnou svatbu minulý rok. Loni se manželům poštěstilo i v něčem jiném. Společně na svět přivedli dceru Naomi, která je velice podobná tátovi.

Radost s miminkem

Naomi rodičům přináší samou radost. Nicole se na svém instagramovém účtu chlubí fotkami dcery, která dostává velkou pozornost. Otázkou je, zda se Naomi rozhodne pro sportovní kariéru, nebo bude následovat stopy maminky.

Hokejista za svůj život vystřídal několik míst, které nazýval svým domovem. Dlouhou dobu žil ve slunném Miami, teď je ale věrný Smetanově nábřeží.

Několikrát byl k vidění na terase, ze které je krásný výhled na Pražský hrad a Vltavu. Pokud pak má schůzku v centru Prahy, nemusí si ani brát taxík. Okolí navíc přímo vybízí k procházkám s kočárkem.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články