Partnerka Cristiana Ronalda se snažila zakrýt to nejnutnější, ale moc se jí to nepovedlo. Uznejte sami

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Cristiano Ronaldo
Zdroj: Anton_Ivanov / Shutterstock.com

Jak byste se tvářili na to, kdyby váš protějšek nafotil odvážné fotografie? Dostal by pochvalu, nebo pokárání? Ač už byste reagovali jakkoliv, známý fotbalista je s odhalenými fotografiemi v pohodě. Jeho partnerka totiž nafotila snímky, na kterých se ukázala úplně nahá. Až na jednu maličkost.

Cristiano Ronaldo je portugalský fotbalista a mistr Evropy z roku 2016. V minulosti vyhrál Ligu národů. Cristiano je považován za jednoho z nejlepších fotbalistů světa a patří mezi nejvlivnější světové osobnosti. Minulý rok se stal prvním fotbalistou, který vydělal přes miliardu amerických dolarů.

Manželka úplně nahá

Cristiano má vedle sebe krásnou ženu. Tou je sedmadvacetiletá Georgina Rodríguez, která před nedávnem naservírovala svým fanouškům opravdový zážitek. Tato lahůdka vznikla jako součást focení pro španělský časopis, kde se Georgina ukáže na titulní stránce.

Pokud teď doufáte, že uvidíte tělo této krásné ženy, budete zklamáni. Modelka ví, jak zabránit jakémukoli ukázání intimních částí svého těla. Ta nejpeprnější místa si totiž zakryla kabelkou Gucci. I tak ale ukázala v podstatě celé pozadí. Vlasy má pak na fotce učesané do krásného copu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Georgina Rodríguez (@georginagio)

Pohled této krásky směřuje přímo do kamery a působí vyzývavě. Snímek pořídil fotograf Javier Biosca, který si musel focení rozhodně užít. Georgina se výsledkem pochlubila na svém instagramovém účtu a sklidila velký úspěch.

Hvězda na sociální síti

Fanoušci tuto odvážnou fotografii milují. Hvězda má na svém instagramovém účtu přes dvacet tři milionů sledujících. Jen hodinu od zveřejnění se mohla partnerka fotbalové hvězdy radovat z milionu lajků.

U příspěvku popřála hezký den. A fanoušci ho po přidání fotografie rozhodně měli. Nahé tělo Georginy Rodríguez si zasloužilo stovky komentářů v podobě srdíček a plamene. Cristiano má být na co pyšný. Takovou krásku by chtěl každý.

Zamilovaný pár si užívá luxusu se vším všudy. Georgina se na sociálních sítích pyšní fotografiemi z luxusních letadel, z dovolených na horách nebo jízdě na vodním skútru. Mezi příspěvky, na kterých se ukazuje, je i několik fotek, na nichž je spolu s Cristianem. A dost jim to sluší!

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články