Otužování je hitem letošní zimy. Lukáš Pavlásek odhalil svou „light verzi“, ze které dostanete záchvat smíchu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lukas Pavlasek komik
Zdroj: Profimedia

Posilování imunity a zdravý duch je letos i díky současné situaci téma číslo jedna ve společnosti. Naprosto největší popularitě se momentálně těší otužování a propadl mu i známý komik Lukáš Pavlásek. Jeho light verzi zvládnou i úplní začátečníci.

Vynikající český komik a rozhodně nepřehlédnutelná osoba, to je Lukáš Pavlásek. Narodil se v Humpolci v roce 1978. Většinu života ale prožil v Praze.

Jako dítě rád četl a také měl talent pro komické scénky, rád napodoboval svého oblíbeného francouzského herce Louis de Funèse.

Knihovník s duší rockera

Do svých spár ho dostali také John Lennon a Jim Morrison a v pubertě se z něj stal velký fanoušek rockové hudby, což později posvětil i vlastní kapelou.

Vystudoval střední knihovnickou školu a po ní vystřídal několik zaměstnání, z nichž pak mohl čerpat inspiraci do svých scének.

Stále se však toužil stát hercem. Nadání na to měl. Když v roce 2005 debutoval v pořadu Na stojáka, bylo jasné, že z něj bude hvězda.

Jeho scénky jsou totiž nezapomenutelné. Když v té O zaměstnání popisoval, jak za něj pracuje mikina, smích už neudržel opravdu nikdo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Pavlásek (@lukaspavlasek)

Od reklamy k filmu a psaní

Později se objevil společně s Vojtou Kotkem v reklamě na T-mobile v roli Tydýta a ještě větší úspěch sklidil v taneční soutěži StarDance, kde se dokonce probojoval až do finále.

V roce 2010 si splnil svůj velký sen a stal se hercem v celovečerním filmu Občanský průkaz. Později se objevil v seriálu Na vodě nebo ve filmu Špindl.

Mimo to se úspěšně živí jako textař písní a autor několika knih pro děti i pro dospělé. Dokonce sám zvládá také ilustrace.

Podlehl i současným trendům

S rostoucím trendem otužování jako jednoho ze způsobů posílení imunity by bylo s podivem, kdyby se k tomu známý komik také nevyjádřil.

Vyzkoušel si ho na vlastní kůži, ale pouze v „light verzi“, kterou zvládne téměř každý. Stačí trocha odvahy a sníh alespoň pro vytvoření jedné koule.

Autor Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články