Na dceru Johnnyho Deppa je vážně hezký pohled. Podívejte se, jaká je to kočka

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Johnny Depp
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Lily-Rose Melody Depp je francouzsko-americká herečka a modelka. Tato kráska dostala do vínku tu nejlepší genetickou výbavu. Krásná je po matce, po otci zdědila lásku k herectví. Jako dcera slavných rodičů je již od dětství pod tlakem médií.
Lily-Rose je dcerou amerického herce, hudebníka a producenta Johnnyho Deppa a neméně slavné francouzské zpěvačky, skladatelky, hudebnice, herečky a modelky Vanessy Paradis.

Pronásledována médii

Narodila se v roce 1999 v Paříži. Jejím kmotrem se stal kontroverzní zpěvák Marilyn Manson. Už odmala byla v centru pozornosti všech médií, novináři ji pronásledovali i na oslavách narozenin.

V roce 2002 se jí narodil bratr John „Jack“ Christopher Depp III. Po čtrnácti letech společného života se její rodiče v roce 2012 rozešli. Lily měli ve společné péči, a tak trávila čas střídavě v Los Angeles a Paříži.

Pozornost módního světa na sebe upoutala, když se se svojí matkou zúčastnila módní přehlídky v New Yorku. Stala se tak populární takřka přes noc. Již v šestnácti letech se stala tváří kolekce perlových brýlí pro značku Chanel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

Nejmladší tvář značky Chanel

O rok později se stala ambasadorkou vůně Chanel No.5. S touto kampaní firma zaznamenala velký nárůst prodeje a z Lily-Rose se tak stala jedna z nejvyhledávanějších dospívajících modelek.

Je dosud nejmladší ambasadorkou značky Chanel. Objevila se i na stránkách britského a francouzského vydání časopisu Vogue.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

Mimo svět modelingu se vydala i na dráhu herectví. Debutovala v kanadském komediálním hororu Mroží muž. Objevila se též ve filmech Tanečnice, Planetárium, Král či v krátkometrážním dokumentu Menstruace není tabu, který byl oceněn Oskarem.

Jako dospívající dívka trpěla anorexií, v současnosti je prý vyléčená. V roce 2015 se přiznala k bisexualitě.

Jedenadvacetiletá kráska na sebe často poutá pozornost svými extravagantními modely, z čehož slavný tatínek asi velkou radost nemá.

Autor: Michaela Pauerová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články