Dcera Jiřího Langmajera je svůdná zrzka, která se tatínkovi moc nepodobá. Takto skvěle vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Oblíbený český herec Jiří Langmajer jde z role do role a objevuje se jak ve filmech, tak v seriálech. Na společenskou událost ho občas doprovodí půvabná dcera, která mu však není na první pohled podobná.

Jiří Langmajer se narodil před čtyřiapadesáti lety v Plzni. Na pražské konzervatoři vystudoval hudebně dramatický obor a už v době studia získal jednu ze svých prvních větších rolí v seriálu Třetí patro.

Krasavec už od mládí

Na konci osmdesátých let se proslavil díky oblíbené komedii z vojenského prostředí Copak je to za vojáka…, kde ztvárnil hlavního hrdinu svobodníka a průšviháře Milana Koubu.

V té době působil také na pražské divadelní scéně. Postupně prošel angažmá v Divadle pod Palmovkou a v Divadle na Vinohradech. Poté přešel na volnou nohu.

Koncem devadesátých let získal prestižní cenu Thálie pro umělce do třiatřiceti let. Byl také dvakrát nominován na Českého lva, a to za role ve filmech Návrat idiota a Pravidla lži.

Jiri Langmajer dcera

Zdroj: Profimedia

Má velký talent

Kromě herectví má na svém kontě i několik desítek dabingových rolí a účinkoval ve stovkách rozhlasových her.

Na televizních obrazovkách se pravidelně objevuje také v úspěšných českých seriálech. Zahrál si například ve Zdivočelé zemi, Ordinaci v růžové zahradě, Labyrintu, Četnících z Luhačovic nebo v internetovém seriálu Lajna.

Je velmi talentovaný a dokáže ztvárnit postavy vážné, podivínské, komediální i lamače ženských srdcí. Ve světě showbyznysu si vysloužil přezdívku Langoš a své soukromé záležitosti se snažil držet spíše pod pokličkou.

Z dcery se vyklubala krásná zrzka

Z prvního manželství má dvě dnes už dospělé dcery. Jeho druhou manželkou se stala herecká kolegyně Adéla Gondíková, kterou si vzal v roce 2019.

Starší dcera Julie mu občas dělá doprovod na různých společenských akcích. Na první pohled byste ve tváři stále atraktivního a charismatického herce a jeho krásné zrzavé dcery podobu nenašli, ale nějaké společné rysy přece jen mají.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články