Martin Hofmann se svlékl kvůli netradičním radovánkám. Podívejte se, co vyváděl

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Hofmann Martin
Zdroj: Profimedia

Otužování se tuto zimu stalo hitem a propadla mu nejedna česká celebrita. Nedávno se ve Vltavě zchladil také oblíbený herec Martin Hofmann a rozhodně to nebylo naposledy.

Ve zdravém těle zdravý duch pro letošní zimu platí dvojnásob a jednou z metod, jak posílit imunitní systém v nelehké době pandemie, se stalo otužování.

V zimě šel do plavek

Propadlo mu už mnoho Čechů, a to také z řad celebrit. Oděv na břehu Vltavy nedávno odhodil také herec známý především jako ztroskotanec Luďan Říha ze seriálu Most.

Martin Hofmann se o svůj nevšední zážitek podělil s fanoušky na sociálních sítích. Ve vodě s necelými čtyřmi stupni strávil pět minut a měl z toho velkou radost.

Rodák z Českých Budějovic měl odjakživa blízko ke sportu a jeho srdce si získal především box, kterému se dodnes věnuje.

Sklízí profesní úspěchy

Rozhodně ale nezahálí ani ve svém profesním životě. Všechna divadla jsou už dlouhou dobu zavřená, takže se Martin realizuje před kamerou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Hofmann (@mhofmann.cz)

Stále hraje jak v seriálech, tak ve filmech. Loni se objevil ve například filmu Havel, který je nominován na Českého lva.

Letos by měl do kin přijít komediální snímek Prvok, Šampón, Tečka a Karel natočený podle stejnojmenného románu Patrika Hartla.

Nezalekne se žádné role

Jako herec je Martin velmi nadaný a bez problémů se popere s jakoukoliv rolí. Padouch, ztroskotanec, nebo spořádaný otec od rodiny, vše vždy ztvární na jedničku.

Dvaačtyřicetiletý herec ve svém věku vypadá stále skvěle, a ačkoliv ho vždy neprovázela nejlepší pověst, dnes jsou jakékoliv aféry passé. Své soukromí si přísně střeží.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články