Manželka Lukáše Krpálka si po ránu odběhla polonahá z domu. Ukážeme vám, co tam dělala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lukas Krpalek
Zdroj: Profimedia

Otužování se stalo hitem letošní zimy a propadla mu nejedna celebrita či sportovec. I u Krpálků tato metoda posilování imunity zabodovala a krásná manželka českého judisty si dopřává koupání v ledovém rybníce. Při pohledu na její tělo v bikinách vám spadne brada.

Jeden z nejúspěšnějších sportovců poslední doby je rozhodně zlatý olympijský judista z roku 2016 Lukáš Krpálek.

Narodil se v roce 1990 v Jihlavě a už v šesti letech začal se sportovní disciplínou, která se později stala jeho hlavní pracovní náplní.

Od dětství se řadil mezi špičku

V roce 2005 se z jihlavského judistického klubu přesunul do Brna a stal se členem dorosteneckého reprezentačního týmu. Už o rok později dosáhl svého prvního mezinárodního úspěchu, když na mistrovství světa dorostenců vybojoval stříbrnou medaili.

Od roku 2008 je členem pražského klubu USK Praha na Folimance. V hlavním městě nastoupil také na střední školu a učil se truhlářem, později si dodělal maturitu. Mnohem více času ale věnoval své judistické kariéře, v juniorech opět patřil mezi světovou špičku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Krpálková (@evakrpalkova)

Na medaili si chvíli počkal

Mezi seniory nastoupil v roce 2009 a mimo jiné se připravoval také na Letní olympijské hry v Londýně v roce 2012. Velkou podporu měl i ve své rodině, jeho starší bratr mu na velkých turnajích dělal sparingpartnera.

Na zlatou olympijskou medaili si musel počkat až do Ria de Janeira, ale mezitím stihl posbírat ještě několik mistrovských titulů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Krpálková (@evakrpalkova)

Doma má krásnou rodinku

I v soukromí se mu dařilo. V roce 2015 se oženil a s manželkou Evou dnes vychovávají dvě děti. Čtyřletého syna Antonína a dvouletou dceru Marianu.

Manželka Eva je neskutečná kočka s dokonalými křivkami. Na jejím těle byste těžko hledali gram tuku a už vůbec byste netipovali, že je maminkou dvou ratolestí.

Také ona propadla hitu letošní zimy, kterým je otužování. Na sociální síti nedávno sdílela fotku, kdy si jen ve spodním prádle odběhla po ránu ven do ledového rybníku. Při pohledu na její postavu musí Lukášovi jistě všichni muži závidět.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články