Manželka brankáře Petra Čecha doma nezahálí. Podívejte, jak umí roztáhnout nohy

od Nikola Jaroschová
1 minuta čtení
Petr Cech brankar
Zdroj: Christian Bertrand / Shutterstock.com

Profesionální fotbalovou kariéru už sice Petr Čech ukončil, ale sport je stále součástí jeho života. Manželka Martina je totiž fitness trenérkou a doma na trampolíně předvádí neskutečné kousky.

Nejznámější český fotbalový brankář Petr Čech je dnes zároveň nejvlivnější českou osobou na sociální síti Instagram. Se svými více než dvěma miliony sledujících má velký náskok i před Leošem Marešem.

Petr Čech pochází z Plzně, kde se narodil v roce 1982. Studoval na tamním sportovním gymnáziu a ve volném čase hrál v mládežnických soutěžích za FC Viktoria Plzeň. Ačkoliv začínal jako útočník, se svými necelými dvěma metry se stal skvělou stráží branky.

Dlouhé zahraniční angažmá

Postupně prošel dalšími českými kluby a v roce 2002 odešel do francouzského Rennes. O dva roky později, ale na dlouhých jedenáct let, zakotvil v anglickém týmu Chelsea FC.

Na kontě má mnoho výher v anglických ligových a pohárových soutěžích a s londýnským týmem také zvedl nad hlavu pohár Ligy mistrů.

V bráně Chelsea se mu ale také stal osudný úraz, když ho v roce 2006 protihráč trefil kolenem do hlavy a on utrpěl frakturu lebky.

Už za tři měsíce se na hřiště vrátil s černou helmou, která se stala pověstnou a díky které si vysloužil přezdívku Tankista.

Manželka je také sportovkyně

Anglie se stala jeho domovem, protože zde strávil většinu své sportovní kariéry. Od začátku jej doprovází také manželka Martina, která je jeho spolužačkou ze sportovního gymnázia. Vzali se v roce 2003 a společně vychovávají dceru Adélu a syna Damiána.

Martina je také zdatnou sportovkyní a odjakživa se kromě o děti a domácnost starala také o své tělo. V Anglii působí jako fitness trenérka a na svém instagramovém profilu často své fanoušky k pohybu motivuje.

Nedávno sdílela fotografii, kde ukázala svůj rozsah v nohou ve skoku na trampolíně. Nohy umí opravdu hodně rozpřáhnout.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články