Ivka z MasterChefa nemá pouze hříšné dorty, ale i tělo. Neuvěříte, jakou postavu schovává pod zástěrou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
MasterChef Ivka
Zdroj: Archiv Iva Sarauerová

Finalistka soutěže MasterChef Ivka všem vytřela zrak svým cukrářským uměním. Na typickou cukrářku ale rozhodně nevypadá. Při pohledu na její vymakané tělo spadne brada nejednomu muži.

Iva Sarauerová je jednou z účastnic poslední série úspěšné kuchařské show MasterChef. Soutěží prošla velmi dobře a dostala se až do finále.

Ze zahradnice cukrářkou

Ačkoliv nakonec nevyhrála, přízeň diváků si rozhodně získala. Nejvíce všechny překvapila svým cukrářským uměním, peče totiž skvělé dorty a všelijaké jiné zákusky.

Cukrařinou se už ostatně také živí, její instagramový účet je plný neodolatelných zákusků a některé dorty jsou opravdovými skvosty.

Cesta k tomuto vysněnému povolání nebyla procházka růžovým sadem. Původně se živila jako návrhářka zahrad a rozhodnutí změnit způsob obživy ji stál dost úsilí. Užila si totiž spoustu pádů a naschválů od svého exmanžela, za což mu vlastně poděkovala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Sarauerová (@ivka_fitbake)

Svůj příběh poodkryla fanouškům

„Ještě bych ráda vypíchla i fakt, že tady, kde jsem, vděčím svému exmanželovi, který mě v tom nejhorším životním období, kdy jsem zůstala s dětmi sama a on nás doslova vykopnul na ulici, udával na soud, že dělám dorty ‚na černo‘, a já si musela udělat živnost,“ uvádí Ivka ve svém příspěvku.

Od ostatních cukrářek se ale dost liší, a to hlavně svým vzhledem. Věnuje se totiž fitness a její postava je také jedním velkým skvostem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Sarauerová (@ivka_fitbake)

Maminka dvou dětí v minulosti hodně zamakala a tělo má samý sval. Nemusí si tak lámat hlavu a sem tam může zhřešit něčím sladkým.

Vysportovaná kočka

O svou postavu snů se ráda dělí se svými fanoušky. A že je opravdu na co koukat. „Můj IG profil nebude nikdy jen o dortech nebo jen o fitness. Vždy bude o celém mém světě, který žiju a miluju.“

Určitě si však nemusí zoufat, s tak luxusní postavou a skvělou obratností v kuchyni si brzy někoho najde. Ovšem pozor, hledá silnou osobnost, která s ní bude umět držet krok.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články