Hokejista Ilja Kovalčuk má doma tuto krásku. Z jejího výstřihu nespustíte oči

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ilya Kovalchuk
Zdroj: Profimedia

Další sportovec, který se může pyšnit krásným protějškem. Kde se jen ty krásné dívky berou? Existuje snad nějaké místo, kde si můžete dívku snů vytvořit a pak jen počkat, než bude vyrobena? Bohužel tomu tak není. Sportovci mají pravděpodobně jen velké štěstí.

Ilja Kovalčuk je ruský hokejový útočník hrající v týmu Avangard Omsk v lize KHL. Iljovi bude letos třicet sedm let a přezdívku má stejnou jako jeden český youtuber. Ilja si nechává přezdívat Kovy.

Přítelkyně rebelka

Ilja si partnerku uměl vybrat. Doma má krásnou Nikol Kovalčukovou, která vypadá úžasně a pyšní se skvělým tělem. V minulosti dokonce ukázala odvážnější fotografie, kdy při focení odhodila podprsenku a ňadra byla zakryta zeleným svetříkem.

Na svém instagramovém profilu má spoustu krásných fotografií, na kterých vypadá úchvatně. Jednou z nich je snímek, jenž kráska přidala na Nový rok. Všem fanouškům popřála hodně štěstí a zdraví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Kovalchuk (@nikolkovalchukofficial)

Hodně zdraví je skrz aktuální situaci to nejdůležitější, popisek Nikol byl tedy velice výstižný. Ilja má s Nikol tři děti, které se také velice často objevují na sociálních sítích. S rodiči to dokonce pěkně roztočily ve videu na oblíbené síti TikTok.

2021 s úsměvem na tváři

Kráska Nikol u příspěvku také popřála, aby se lidé stále usmívali a udržovali si pohodu ve svých životech. Na fotografii se ukázala ve zlatých šatech, jež jí obtahují postavu.

Dáma se snaží využít svůj instagramový profil i k motivaci svých sledujících. U fotografie, na které ukázala vypracované tělo, podpořila fanoušky, aby cvičili a hýbali se. Podle Nikol není možné, aby si člověk nenašel čas na cvičení.

Nikol ve volném čase ráda podniká nejrůznější výlety do přírody. Jednu dobu dokonce cestovala v dodávce a poznávala krásy Kalifornie. Přes oceán se ovšem nevydala sama. Společně s dětmi si dovolenou náramně užila.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články