Heidi Klum si na své narozeniny oblékla pouze lodičky. Takhle vypadá tato fešanda nahá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Heidi Klum
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Oslava narozenin se dá pojmout různým způsobem. Velká party v restauraci nebo na zahradě, dovolená v zahraničí. Budete překvapeni, až se dozvíte, jakým způsobem oslavila Heidi Klum narozeniny a co si vzala na sebe!

Heidi Klum je německá topmodelka, herečka a moderátorka. Spolupracuje se světoznámou módní značkou Victoria’s Secret. V minulosti účinkovala ve vlastním pořadu Heidi Klum: Svět modelingu a Německo hledá topmodelku.

Za tělo není třeba se stydět

Za vlastní tělo by se člověk neměl stydět. Tím se řídí i Heidi, která se s krásným tělem chlubí, kde může. Před nedávnem zavzpomínala na svůj narozeninový úbor, který zvolila v roce 2001.

Na fotografii, kterou přidala na svůj instagramový účet, má na sobě Heidi pouze boty na vysokých podpatcích. Fotografie získala skoro sto padesát tisíc lajků, čemuž se není co divit. Kráska si totiž takový počet rozhodně zaslouží.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)


Modelka letos oslaví osmačtyřicáté narozeniny. Na svůj věk ale vůbec nevypadá. Kráska si život užívá se vším všudy, svou bláznivou povahou často působí jako nevybouřený puberťák. Svůj profil na sociálních sítích obohacuje vtipnými videi.

Krásná maminka

Heidi za svůj život vystřídala několik mužů. Ze vztahů si do života přinesla čtyři děti, které se však ne moc často objevují v záři reflektorů.

Když už se ukážou, je o co stát. Dcera Leni, které je šestnáct let, se v lednu objevila na obálce časopisu Vogue Germany.

Dcera známé modelky si na sebe oblékla krásné outfity, které byly v minulosti viděny na nejrůznějších módních přehlídkách. Leni by se ráda stala modelkou a Heidi je z jejího rozhodnutí nadšená.

Modelka uvedla, že si nejdříve nebyla jistá, zda není na začátek dceřiny kariéry příliš brzo. Později se rozhodla, že právě tento věk je ten nejlepší.

A dcera Leni má obrovskou výhodu. Kdo se na začátku kariéry objeví na titulní stránce módního časopisu?

Heidi se letos plánuje vrátit do křesla porotce v oblíbené soutěži Amerika má talent. Heidi dodala, že jí práce porotce velice baví, bohužel však výběrová kola probíhají v omezeném režimu, proto se neví, kdy bude mít pokračování oblíbené soutěže premiéru.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články