Kelly Family: Angelo už blonďatého andílka rozhodně nepřipomíná. Jeho současný vzhled s vámi pořádně zamává

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Angelo Kelly
Zdroj: Profimedia

Na konci loňského roku oslavil kdysi známý dětský zpěvák Angelo z populární kapely The Kelly Family už třicáté deváté narozeniny. Od doby, kdy po něm šílely davy fanynek, uplynulo hodně let a dnes byste měli problém ho poznat.

Narodil se v roce 1981 ve Španělsku do velmi početné hudebně založené rodiny. Benjamínek byl devátým dítětem. Jeho matka onemocněla rakovinou a zemřela rok po jeho narození.

Vyrůstal bez matky

V té době za sebou rodina měla už několikaletou hudební kariéru, v Evropě je ale zatím moc neznali. Roli matky převzala nejstarší Kathy a starala se o své mladší sourozence.

Angelo se už od útlého dětství hudebně vzdělával, ve třech letech s rodinou koncertoval a v roce 1986 nazpíval první píseň.
Kromě zpěvu zvládal bravurně také hru na různé hudební nástroje. Bicí, kytara, baskytara, klavír nebo harmonika, vše mu šlo.

Nazpíval několik hitů

Vrcholné období zažila kapela v devadesátých letech. V roce 1994 jim vyšlo album Over the Hump, kterého se prodalo přes čtyři miliony kusů.

Definitivně se proslavili v celé Evropě a jejich koncerty praskaly ve švech. Angelo byl v té době v pubertálním věku, ale se svou záplavou blonďatých vlasů působil naprosto nevinně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angelo Kelly (@angelokellyofficial)

Mezi nejznámější hity, ve kterých působil jako hlavní zpěvák, patří bez pochyby písně An Angel a I Canˈt Help Myself.

Sám má také velkou rodinu

Následovaly tři další úspěšné desky, ale jak to tak bývá, úspěch rodinným vztahům příliš nesvědčí a kapela se na nějakou rozpadla. Před několika lety se The Kelly Family na hudební scénu vrátili, ale v jiném složení.

Angelo svou hudební kariéru nepověsil na hřebík a se svou manželkou a pěti dětmi založil svou kapelu s názvem Angelo Kelly & Family.

Dnes už se dávno nepodobá onomu krásnému mladíčkovi. Pořádně se zakulatil a s brýlemi a dlouhými vlasy v copu byste ho na ulici téměř nepoznali.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články