Dcera Terminátora Arnolda Schwarzeneggera trpí nízkým sebevědomým. Přitom je to usměvavá kráska s enormně bílými zuby

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Arnold
Arnold

Novopečená maminka a neskutečná kočka, to je dcera představitele Terminátora a bývalého kalifornského guvernéra. Vždy, když jí bylo nejhůře, našla si kuriózní způsob, jak se s ním vyrovnat, a ještě na něm vydělala.

Katherine Schwarzenegger je nejstarším potomkem známého amerického herce a politika Arnolda Schwarzeneggera.

Narodila se v Kalifornii v roce 1989 a její matkou je spisovatelka a novinářka Maria Shiver.

Má celkem tři mladší sourozence a jednoho nevlastního bratra, kterého si její otec pořídil se služebnou.

Mladá kočka s nízkým sebevědomím

Katherine studovala na prestižní kalifornské univerzitě a ve volném čase psala motivační texty, které v roce 2010 vydala jako knihu, která měla inspirovat a pomoct mladým dívkám získat sebevědomí a naučit je vnímat se pozitivně.

Je s podivem, že ji zaujalo právě toto téma, protože zrovna Katherine by se sebevědomím nemusela mít problémy. Vyrostla z ní totiž krásná mladá dáma velmi podobná mamince.

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Po dokončení studií ani sama Katherine nevěděla co dál, a právě to ji inspirovalo k napsání další knihy určené pro všechny, kteří se ocitnou ve stejné situaci. Zdá se, že zdědila talent po mamince.

Snaží se pomáhat i zvířatům

V roce 2017 napsala knížku pro děti Maverick a já, kde popisuje, jak zachránila a později adoptovala svého psa.

Na tuto knihu navázala i série podcastů, která upozorňovala, jak důležitá je adopce a záchrana toulavých nebo trpících psů.

Díky tomu se z ní stala ambasadorka asociace, která upozorňuje na práva zvířat.

Ani od filmu se nedržela úplně daleko. V roce 2018 začala randit s hercem Chrisem Prattem a loni se za něj provdala. Soukromá veselka se konala na ranči v Kalifornii a k oltáři dceru nevedl nikdo jiný než Arnie.

Letos v květnu udělala Katherine z představitele Terminátor dědečka. Narodila se jí holčička Lyla Marie, díky níž si užívá roli maminky. Uvidíme, jestli z této nové životní etapy nevznikne opět další motivační kniha.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články