Dcera Ryana Reynoldse má chlapecké jméno. Rodina měla své důvody, proč této blondýnce zkomplikovala život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ryan Reynolds
Ryan Reynolds

Má jméno, které si většina z nás na první dobrou spojí s mužem. V zámoří si s tím ale hlavu nelámou a typicky mužské jméno můžou mít i dívky. Třeba jako šestiletá dcera hvězdy filmu Deadpool Ryana Reynoldse a jeho krásné mladší manželky Blake Lively. Proč holčička toto jméno dostala?

Americká herečka Blake Lively se proslavila zejména v roli Sereny v seriálu Super drbna. Krásná dlouhonohá blondýna má na seznamu svých expartnerů několik hollywoodských krasavců, mezi nimi je například i Leonardo DiCaprio.

Se svatbou dlouho neotáleli

Štěstí ale našla až v náručí o jedenáct let staršího Ryana Reynoldse, kterého můžete znát ze snímku Deadpool.

Ten měl v době, kdy ho blonďatá herečka uhranula, za sebou už jedno nepovedené manželství s neméně krásnou herečkou Scarlett Johansson a do chomoutu téměř skočil i se známou zpěvačkou Alanis Morissette.

Poprvé se potkali při natáčení filmu Green Lantern v roce 2010, o rok později spolu začali oficiálně randit a o další rok později už byla veselka. Rodinný život na sebe nenechal dlouho čekat.

Jméno po dědečkovi

V prosinci roku 2014 se jim narodila první dcerka James. Porod údajně přišel o trochu dříve, než měl, ale i tak měli doma vše připravené, aby si mohli rodičovství užívat naplno.

Zdroj: Profimedia

Jméno James holčička dostala po svém dědečkovi Jamesi Reynoldsovi, který v době jejího narození trpěl Parkinsonovou chorobou a o rok později zemřel.

Ryan měl předtím, než se dal dohromady s Blake, s otcem spory, a právě krásná manželka mu je pomohla vyřešit.

James dlouho jedináčkem nebyla. Po dvou letech přišla na svět další holčička Inez a loni prozatím poslední dcerka Betty.

Ryan tak musí zvládat domácnost se čtyřmi ženami. Soukromí všech tří dcer si krásný pár velmi přísně střeží. Výjimečně se objevují na společenských akcích i s dětmi.

Nejstarší James letos oslaví šesté narozeniny a podobu zdědila po mamince. Krásnými kudrnatými blonďatými vlásky v budoucnu oslní nejednoho muže.

Jak se její tatínek nedávno svěřil v talk show, James je momentálně ve fázi, kdy chce být herečkou. Doma si neustále zpívá a hraje divadlo. Zdá se, že talent má. Uvidíme, zda o ní ještě uslyšíme.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články