Dcera Michaela Douglase se odradit nenechá. Dlouhonohá kráska chce být herečkou i přes varování rodičů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Douglas Zeta Jones
Zdroj: Profimedia

Jejími rodiči jsou slavní herci Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones. V rodině ale možná brzy přibyde i další slavné jméno, které se objeví v souvislosti s Hollywoodem. Osmnáctiletá Carys se totiž nechce nechat odradit od herecké kariéry.

Michael Douglas je šestasedmdesátiletý herec, producent a režisér, který má na svém kontě dva Oscary, tři Zlaté glóby, divadelní cenu Tony a další ocenění. Zahrál si ve velkofilmech, jako jsou Hra, Volný pád nebo Základní instinkt.

Jeho jednapadesátiletá manželka Catherine Zeta-Jones je americká herečka, která se proslavila především ve snímcích Fantom a Zoro: Tajemná tvář. V roce 2002 získala filmového Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli.

Oba herci vědí, jak náročné toto povolání je. Michael, jakožto syn slavného herce Kirka Douglase, má vlastní zkušenosti s tím, že jít ve stopách velkého jména není snadné. Rodina by si přála, aby se jejich dcera Carys rozhodla jinak, ona ale trvá na svém.

Herectví má v krvi

Dnes osmnáctiletá dívka je už údajně několik let rozhodnutá, že se stane slavnou herečkou a bude pokračovat v rodinné tradici. Na škole ji vždy bavilo hraní a divadlo a ani neuvažuje o tom, že by se zkusila vydat jiným směrem.

Podle Michaela Douglase se chce dát na herectví i přesto, že vyniká v politice, právu a dalších poměrně náročných předmětech. Několikrát se jí snažil vysvětlit, že práce herce není žádný med.

Navíc ji bude jako stín pronásledovat to, že je dcerou slavné dvojice. Bude považována za protekční a lidé ji budou brát jako tu, která se k herectví dostala přes rodiče.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený CZD (@carys.douglas)

Nic z toho ale Carys Zetu-Jones neodradilo. I nadále plánuje velké role a chystá se na život slavné osobnosti, rodině proto nezbývá než ji podpořit. Varování už jim došla, rozhodně ale udělají všechno pro to, aby byla dcera šťastná.

Dlouhonohá kráska na Instagramu

K herecké kariéře by Carys mohlo dopomoci i to, že po své matce zdědila krásný úsměv, dokonalou postavu a dlouhé nohy. Na Instagramu se totiž před nějakou dobou objevila fotka, která je prototypem ideálního rodinného snímku.

Na ní stojí sympaťák Michael Douglas a jeho manželka Catherine po boku své dcery, která září do všech stran. Světlé krátké šaty a vysoké podpatky zvýrazňují její dlouhé nohy, které na první pohled zaujmou snad každého.

Mladá kráska se na snímku usmívá a dokazuje, že srdce nejednoho fanouška by si dokázala získat z fleku. Odpovídají tomu i komentáře, ve kterých lidé chválí její vzhled i přesvědčení o životní cestě.

„Máš ty nejlepší geny, co jsi mohla mít. Využij je,“ píše jeden z fanoušků. „Jste dokonalá rodina. Carys se určitě také proslaví jako skvělá herečka,“ podporuje dceru slavného páru další komentář.

Zda se nakonec Carys skutečně u filmu uchytí, se uvidí. Je ale jasné, že to je její velký sen. A jelikož se rodině nepodařilo ji odradit, vypadá to, že ji budou muset podpořit.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, people.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články