Dcera Johna Travolty nezapře podobu se svým slavným otcem ani nedávno zesnulou matkou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
pomada travolta newton john
pomada travolta newton john

Ella má vskutku známé rodiče. Není snad nikdo, kdo by neznal slavnou Pomádu s fešákem Travoltou. I Kelly Preston byla v Hollywoodu uznávanou herečkou a modelkou. Svět ale tento rok obletěla smutná zpráva. Kelly podlehla rakovině, a mladá Elle přišla o matku.

Druhá rodinná tragédie

Dvacetiletá Ella se narodila v Kalifornii jako druhá ze tří sourozenců. Když bylo Elle devět let, její starší bratr Jett zahynul na dovolené v Bahamách. Při epileptickém záchvatu upadl v koupelně a smrtelně si zranil hlavu.

Mladší bratr se narodil rok po smrti Jetta. I přes tragédii zůstala rodina silná a nejen navenek působila harmonicky a stabilně.

Ella si tak na svůj mladý život vytrpěla opravdu hodně.

Po stopách rodičů

Odmalička milovala herectví. Sledovala své rodiče ve filmech a přála si být jako oni. Mezi její zájmy patří kromě hraní zpívaní a tančení.

První hereckou příležitost dostala již v deseti letech. Objevila se po boku svého tatínka ve filmu Starý páky. O deset let později se na place znovu setkali v napínavé detektivce Ztracená minulost. Dokonce měla Ella tu čest zahrát si s oběma rodiči v dramatu Gotti.

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

John je na ni právem pyšný. V rozhovoru pro magazín HollywoodLive sdělil, že jeho dcera má talent a veškeré předpoklady být daleko úspěšnější, než je on sám.

Srdceryvné rozloučení s maminkou

Ellu smrt maminky zdrtila. Rozhodla se uctít její památku po svém. Na Instagram přidala její fotografii s nádherným komentářem. Odvážná, silná, krásná a milující, nešetřila chválou.

Nazvala ji nikdy nehasnoucím světlem, poděkovala za společné chvíle a nezapomněla dodat, že i když tu s námi není, pořád bude svět dělat hezčí.

John svým fanouškům pak ukázal záběry, na nichž tančí se svou dceru. Kelly milovala tanec, a John tím vzdal své životní lásce hold.

Rodina je pro ni vším

Mladá herečka si své soukromí pečlivě střeží. Na sociálních sítích přidává pouze fotky s rodinou nebo selfie.

Fanoušci s ní tak můžou sdílet alespoň rodinnou pohodu a obdivovat její krásu.

Pod fotkami se objevují i diskuse, komu je Ella více podobná. My osobně vidíme podobu v obou, co myslíte vy?

Ella se bude snažit poprat s velkou konkurencí. Snad dokáže zazářit na filmovém plátně. Budeme ji držet palce.

Ludmila Magalhaesová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články