Bratr Jirky Mádla si zahrál v seriálu Ulice. Určitě jste ho tam nepostřehli, ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jiri madl
Zdroj: Profimedia

Jméno Jiří Mádl zřejmě není třeba představovat. Známý herec a také režisér má ale v rodině následovníka. Je jím jeho mladší bratr Pavel, který na sebe mimo jiné upozornil i v seriálu Ulice.

Jiří Mádl, český herec, který se proslavil filmem Snowboarďáci, kde se společně s Vojtou Kotkem snažili zalíbit třem dívkám. Oba herci pokračovali nějakou dobu v komediích pro náctileté, ale postupem času si vybudovali herecké renomé a dnes jsou nedílnou součástí českého herectví.

Do svého filmu obsadil i bratra

Oba navíc zběhli i k režii, Mádl má na svém kontě dva filmy, Kotek zatím jeden. V roce 2014 natočil Mádl snímek Pojedeme k moři, ve kterém se v jedné z rolí objevil i jeho mladší bratr Pavel. Ten se stejně jako jeho známější bratr věnuje herectví, ale na svém kontě má podstatně méně rolí a není tak známý.

V roce 2015 na sebe ale více upozornil seriálem Ulice. Pro začínajícího herce to byla první velká role, za kterou byl podle svých slov moc rád. Pavel Mádl studoval gymnázium v Českých Budějovicích, kde také žil. Do Prahy ale pravidelně jezdil na natáčení, které ho podle jeho slov moc bavilo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavel Mádl (@pajasmadlas_81)

Bez protekce do seriálu

O tom, že je bratrem slavného Jiřího Mádla, ale moc lidí nevědělo. Do seriálu se dostal klasicky přes konkurz, bez pomoci svého sourozence. O konkurzu se tehdy dozvěděl přes produkci a slavné jméno mu rozhodně nepomohlo.

Už odmalička ale snil, že se stane hercem, a když se jeho starší sourozenec hercem stal, v malém Pavlovi se jeho sen ještě více podnítil. Nutno dodat, že oba dva svou podobu rozhodně nezapřou, přestože je od sebe dělí poměrně hodně let.

Geny zdědili po mamince

Jiřího a Pavla od sebe dělí deset let. Rozhodně se dá říct, že dobré geny zdědili po své mamince, kterou občas společně vyvedou do společnosti a která by s klidem mohla vzhledově konkurovat slavným herečkám. Vypadá totiž skvěle a na maminku dvou dospělých synů by ji tipoval málokdo.

Snad se tak jednou bratři společně objeví před kamerou. Jisté je, že pro fanynky obou herců by to byl rozhodně velmi příjemný zážitek.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články