Bezradný Roman z MasterChefa prosí fanoušky o radu. Můžete mu pomoci i vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Roman Stasa MasterChef
Zdroj: Archiv Roman Staša

Poslední vítěz oblíbené kuchařské reality show MasterChef Česko Roman Staša nezapomíná na pravidelný pohyb, a to ani v době, kdy mu počasí nepřeje. Momentálně se ale venkovní podmínky pro sport začínají zlepšovat, a proto Roman své fanoušky požádal o radu.

Roman Staša je rodákem ze Zlína, kde se narodil v roce 1988. V mládí ale více času než v kuchyni strávil na zimním stadionu.

Byl totiž úspěšným hokejistou a měl našlápnuto k tomu, aby se jednou posunul i do zahraničí.

Úspěšný hokejový střelec

V mládežnických reprezentacích dokonce jako útočník vedl tabulku střelců národního týmu do šestnácti let se šesti vstřelenými brankami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Staša (@stasa.roman)

Ačkoliv někteří dnešní úspěšní hokejisté jako Michal Řepík nebo Jiří Tlustý tehdy okupovali příčky za ním, Roman ztratil motivaci a s hokejem v jednadvaceti skončil.

Začal pracovat v rodinné dřevařské firmě, ale na sport jako takový nezanevřel. Stal se z něj kondiční trenér.

Hokejku vyměnil za vařečku

Ruku v ruce se sportem jde také zdravé a kvalitní stravování. V kuchyni to jde Romanovi skvěle, což potvrdil svým triumfem ve čtvrté řadě soutěže MasterChef.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Staša (@stasa.roman)

Pracovní nabídky se mu po úspěšném zakončení soutěže jenom hrnou. Pravidelně ho můžete vidět v reklamních spotech nebo jako kuchařskou posilu ve Snídani s Novou.

Sport je stále součástí jeho života

I přes svou vytíženost se stále udržuje ve formě. Když to nejde venku, jezdí na rotopedu doma ve svém obýváku. Počasí se už ale zlepšuje a vypadá to, že za chvíli se bude moci projet i venku.

Své fanoušky na Instagramu proto poprosil, aby mu poradili, kam v Praze může vyrazit na kolo. A že má z čeho vybírat. Na svém účtu má totiž téměř dvě stě tisíc fanoušků, kteří se s ním o své tipy rádi podělili.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články