Komerční sděleníZe života

Nechte se rozmazlovat masáží na nové pobočce

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
masaz
masaz

Otevřeli jsme pro vás novou pobočku na Praze Smíchov. V našem dalším masážním salonu Excelent se můžete těšit na profesionální služby, krásné masérky a luxusní atmosféru, která je u nás standardem. Na nové pobočce na Andělu si vyberete z těch samých masérek, jako ve stávajícím masážním salónu na Vyšehradě.

Obě naše pobočky jsou na vysoké úrovni, máme dlouholeté zkušenosti s širokým výběrem masáží a naše služby jsou zárukou profesionality. Těšit se můžete na příjemnou intimní atmosféru, která se v kombinaci s erotickou masáží promění v nezapomenutelný zážitek. Luxusně zařízené pokoje vytvářejí pro masáž ideální podmínky. Zapomeňte tak s námi na každodenní starosti a vyberte si k návštěvě jednu z našich poboček.

Na nové pobočce Anděl se můžete těšit na luxusně vybavené masážní pokoje s vyhřívanou koupelnou. Velkou výhodou stávající i nové pobočky je umístění v centru Prahy. Pokud zde máte kancelář, případně byt, nic vám nebrání dopřát si masáž i častěji. Pokud cestujete, střed Prahy je velmi dobře dostupný, ať už vlastním autem nebo třeba městskou dopravou.

Zdroj: Shutterstock

V našich luxusních masážních salónech oceníte dokonalé prostředí a nezapomenutelné zážitky. Za zkoušku rozhodně stojí erotická masáž pro páry, kterou můžete věnovat své drahé polovičce jako dárek. Vybrat si můžete také intim masáž, tantrickou masáž nebo královskou čtyřruční masáž, která slibuje opravdu symfonii pro všechny vaše smysly.

Těšit se můžete na profesionální přístup, přátelské jednání a krásné masérky, které se postarají o uvolnění vašeho těla i mysli. Ve společnosti našich krásných dívek v masážní salonu Anděl i na Vyšehradě oceníte naše luxusní masážní pokoje, které jsou navrženy pro maximální pohodlí vás i masérek. V každém pokoji se nachází vlastní umyvadlo a komfortní pokoj, který slibuje maximální diskrétnost. Nechte se hýčkat a dopřejte si zasloužený odpočinek, intimní atmosféru s erotickým nádechem a věřte, že k nám se budete chtít vracet.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články