Tohle jste ještě neviděli! Zabalte vánoční losy jako dárek plný překvapení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vanocni stromek
Zdroj: Shutterstock

Inspirujte se a zabalte vánoční losy od Sazky jako velmi netradiční krabici plnou kouzel. Navenek vypadá obyčejně, ale po rozbalení umí i malý dárek vykouzlit zázrak.


Budeme k tomu potřebovat: vánoční losy od Sazky, papírovou krabici s víkem, lepicí pistoli, nožík, nůžky, stuhu na převázání a nejrůznější drobnosti a dekorace dle libosti. Dopředu si vyberte, jaký los bude do vaší krabice ideální velikostí. Šikovná Zlatá šupina se vejde všude, na Zlatou rybku potřebujete velkorysejší box.

A jak na to?

1. Začneme tím, že opatrně rozřízneme nožíkem hrany krabice. Nejlépe to jde, když je krabice takto položená a postupuje se směrem zevnitř ven.

2. Rozříznutím vzniknou plochy, které nyní můžeme nadekorovat dle libosti.

3. Nejprve umístíme losy. My jsme si vybrali Vánoční přání a Zlatou šupinu, které k sobě hezky ladí. A zbytek krabice? Fantazii se meze nekladou – doprostřed můžete dát třeba svíčku jako my nebo jakýkoli jiný malý dárek. A na zbylý prostor pak nejrůznější dekorace.

4. Doporučujeme si vše nejprve zkusit rozmístit nanečisto a teprve, až se nám bude výsledek líbit, začít lepit. Skvělé na tomto boxu je i to, že jej můžete vyzdobit na míru přesně tím, co obdarovaného potěší.

5. Pro ještě větší efekt při rozbalování jsme vylepšili i víko krabice. Zavěsili jsme na něj baňky a rolničky, a dovnitř krabice přidali světýlka s chytře zabalenou baterií jako dáreček.

6. Pak už stačí jen krabici zpátky složit, zavřít víkem a celou ji převázat stuhou. A vánoční kouzlo je na světě.

7. A malý tip na závěr: do losu Vánoční přání můžete vepsat přání nebo osobní vzkaz. Na Zlatou šupinu zase jméno obdarovaného. Tento los navíc skrývá další překvapení: malé vánoční poselství, které se objeví po setření.

Ještě losy pro své blízké nemáte? Seženete je na několika tisících prodejních míst s terminálem Sazky. Klikněte si pro to nejbližší na naši interaktivní mapu.

Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články