Tomáš Souček se před časem dočkal výrazné kritiky. Teď se mu ale daří v profesním i soukromém životě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tomas soucek
Zdroj: Profimedia

Tomáš Souček je profesionální český fotbalista. Kromě toho je ale také hrdým tatínkem, a jak se nedávno na svém twitteru pochlubil, dokonce už dvojnásobným. Jak se mu v současné době daří po kariérní, ale i po osobní stránce?

Ještě nedávno se na Tomáše Součka podle Deníku valila velká kritika. Po třech ligových porážkách v řadě se West Ham příliš neradoval. Právě český reprezentant se dočkal po zápasech spíše negativních komentářů.

„Zaslouženě se stal miláčkem fanoušků, přes to všechno je ale v posledním půlroce až roce zcela neefektivní. Vypadá to, jako by ztratil přesně to, co jej dříve v dresu West Hamu zdobilo,“ napsal například list Hammers News.

Teď se ale naopak týmu daří a stejně tak i v soukromém životě se vede Součkovi skvěle. Jako kdyby si všechnu smůlu vybral v minulých měsících.

Šťastné dny

„Oproti začátku sezony se výkonnostně zdvihá Tomáš Souček a s ním i celý West Ham.“ Těmito slovy podle Seznam Zpráv promluvil o úspěchu nejen Součka hráčův agent Pavel Paska.

West Ham například porazil v dohrávce 13. kola anglické ligy 2:0 nováčka z Bournemouth. Reprezentační kapitán Tomáš Souček přihrál na první gól Kurtu Zoumovi a na vítězství se tak výrazně podílel, uvádí iDNES.

Souček za West Ham nastupuje v Premier League pravidelně, doposud se mu podařilo ale v této sezoně Premier League  skórovat pouze jednou, a to v zápasu proti Tottenhamu. Teď si doplnil ještě přihrávku na branku.

Hrdý otec

Kromě sportovního života se mu ale daří i v tom osobním. Na twitteru se nedávno pochlubil fotkou, na které ukázal nejnovější přírůstek do rodiny. Hrdý tatínek se dočkal jen milých komentářů od svých fanoušků.

Jednu holčičku už Souček představil světu před časem. K nové fotce hrdě připsal: „Naše druhá malá holčička. Karolína.“ A fanoušci se nestačili předhánět v komentářích. Souček se tak může těšit z jedné gratulace za druhou.

Fanoušci teď doufají, že mu holčička vlila novou energii do žil a bude se mu i v dalších zápasech dařit tak jako v tom posledním. Je jasné, že důvodů k úsměvu má teď mladý fotbalista hned několik. A jeho sledující věří, že to tak i zůstane.

Zdroj: Twitter, Seznam Zprávy, iDNES, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články