Trenér MMA v Georgině Rodríguez našel skrytý potenciál. Dostává ji do kondice

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Georgina Rodriguez
Zdroj: Profimedia

Z běžné prodavačky se stala známou influencerkou, podnikatelkou a hlavně matkou. Dle mnoha lidí toto dokázala jen proto, že je partnerkou Cristiana Ronalda. Georgina Rodríguez však dokazuje, že má sama co nabídnout. A že pro ránu nejde daleko.

„Jmenuji se Georgina“ se vrací

Georgina nechává diváky pravidelně nahlédnout do svého soukromí prostřednictvím dokumentu „Jmenuji se Georgina“, který vysílá Netflix.

V rámci dokumentu se diváci mohou podívat do soukromých komnat rodiny a strávit den tak, jak jej tráví tato influencerka.

V rámci pořadu nemůže chybět ani její partner a otec dětí Cristiano Ronaldo, který si zde doslova vylévá srdce a mluví o Georgině jen v superlativech.

Netflix nyní potvrdil, že pořad bude pokračovat další sezonou. Ačkoliv není známé datum, již nyní se ví, o čem přibližně další série bude.

Georgina se v ní bude vypořádávat se smrtí syna, navštíví posvátné místo Fatima v Portugalsku a diváci také uvidí tvrdý trénink, do kterého se nyní tato žena pustila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Georgina Rodríguez (@georginagio)

Tréninky MMA

Že tréninky MMA nejsou jen pro ostřílené chlapy, dokazuje Georgina na svém instagramu.

Udržet si po dětech své křivky dá zabrat a Georgina do toho šla po hlavě.

V rámci nové série „Jmenuji se Georgina“ se nyní diváci dočkají právě takového tréninku, díky kterému se Georgina udržuje ve skvělé kondici.

Jejím trenérem není nikdo jiný než Lincoln Strong, bojovník MMA. Strong trénuje Georginu přímo v jejím sídle, kde bydlí s Ronaldem, a rozhodně svou svěřenkyni nešetří.

Georgina se zatím projevovala jen svou láskou k baletu, ale je vidět, že bojovník MMA v ní našel skrytý potenciál.

Diváci a fanoušci se tak mají v nové sezoně na co těšit!

Zdroj: Instagram, Daily Mail

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články