Partnerka Patrika Dresslera se ukázala ve svůdném prádle. Podívejte si, jakou krásku si tento fotbalista hýčká

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Patrik Dressler
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Fotbalisti a modelky se odjakživa přitahovali. Ne jinak tomu bylo i v případě pohledného obránce Patrika Dresslera a jeho půvabné partnerky Nikol Švantnerové. Dohromady tvoří jeden z nejkrásnějších českých párů.

Třicetiletý fotbalový obránce Patrik Dressler začínal svou kariéru na půdě ostravského Baníku. Kromě toho, že mu to jde na fotbalovém hřišti, by se mohl živit jako model, protože má dokonalou postavu a naprosto odzbrojující úsměv.

Doma má krásnou přítelkyni

Bohužel pro všechny fanynky už nějakou dobu tvoří pár s krásnou českou modelkou Nikol Švantnerovou. A nutno dodat, že jim to moc sluší.

Osmadvacetiletá Nikol se narodila v Šumperku, ale většinu svého života prožila na jihu Čech v Českých Budějovicích.

Nikol patří ke špičce českého modelingu, což potvrzuje i fakt, že se v roce 2015 stala Českou Miss. S modelingem ale začínala už dávno předtím, a dokonce byla úspěšná i v zahraničí.

Na postavě pravidelně maká

Je pověstná svou dokonalou postavou a s přítelem by klidně mohli soutěžit, kdo má propracovanější břišní svaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official)

Skrze sociální sítě odjakživa motivuje své fanoušky k pohybu, který je součástí jejího života. Pravidelně běhá a často jí dělá společnost její čtyřnohá fenka Lily.

Krásnou bílou kříženku má Nikol z psího útulku. Jako milovnice zvířat často a hojně útulkům přispívá a dělá radost čtyřnohým kamarádům.

Fotkami provokuje své fanoušky

Úspěšná a pohledná brunetka často zásobuje své fanoušky úchvatnými fotkami na Instagramu. Nedávno přidala jednu valentýnskou ve spodním prádle, kde opět odhalila své dokonalé křivky.

Ačkoliv v dnešní době nemůže cestovat tak, jak byla zvyklá, je pořád na co koukat a i českou zimu si umí krásně užít.

Autor: Karolína Stoczková


Související články